Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

No nějaký jsem tady našel, ale píšou u nich že nejsou schváleny do provozu na pozemních komunikacích. Měl jste s tím někdo nějakej problém??? Pochybuju že to policajti kontrolujou. <_<

Nikdy se na to nedivali, protoze tam kde Te budou kontrolovat, nebudes svitit dalkama a na potkavaci mas 55W, takze nikdo nic nepozna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh aj keby mi to prikazal tak mu poviem ze ja netusim ako sa menia ziarovky ;)

tym vsak nechcem povedat ze jazdim na nehomologizovanych

Pak uz by se na to asi vykaslal :)

Ja tam mel prave dost dlouho ty 55/100, tedka jsem dal ty z Cartechu a parada, jen na dalky to holt neni ono, tech 90W tam chybi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec rozhoupal a koupil ty Philips BlueVision Ultra 4.000 °K. Je to jak jsem očekával... svítí to jako víc bíle, ale chybí tomu ta intenzita. Když jde člověk před auto, a podívá se do světel, tak to jako fakt vypadá dobře, ale bohužel jen aby něco vypadalo dobře mě fakt neuspokojuje. Dle mého osobního názoru jsou absolutně nesrovnatelé s Osram Bilux Silverstar 50%, který maj stříbrnej vrchlík a přežhavované vlákno a skutečně intenzita svícení je mnohem jasnější a dosah světla delší, než tyhle Philipsy s bělejším světlem. Navíc jedna stojí na Jetce 189,- Kč takže i cena je příznivější. Pro ty co jezdí převážně v noci, tak jako já, bych rozhodě doporučil ty Osramy. Ty co upřednostňují věci typu "aby to hlavně dobře vypadalo" tak jsou ty Philipsy asi nejlepší volba. Ale dát takovou palbu jen za modré sklíčko u žárovky se fakt nevyplatí. Takže kdyby měl někdo zájem ty moje odkoupit, rád mu je prodám za zajímavou cenu. Měl jsem je v autě jen jednou, když sem je jel projet, takže mají najeto asi 25 km. Takže kdo by souhlasil s platbou převodem na účet, tak mu ty žárovky doporučeně (+25,-) pošlu včetně pokladního bloku a v origo balení. Dohoda přes ICQ, či email.

No a já tam včera vrazil ty OSRAM Bilux SilverStar +50%. Jsem na tom podobně. Vůbec to nesplnilo moje očekávání podle toho, jak je tady někdo vychvaluje. Řekl bych, že mají asi trošku bělejší světlo (ne ale o moc). A na dohledové vzdálenosti to podle mého názoru taky není skoro znát. Zkoušel jsem to s kámošem na cestě, co u nás vede ke garážím za úplné tmy. Zkoušeli jsme, jak jsou osoby na silnici vidět na různé vzdálenosti při původních H4-kách a při těch Osramkách. Shodli jsme se na tom, že rozdíl není takřka žádný. Jeden tedy ano - obyčejné H4 koupím za 100-150 Kč obě. Ty OSRAMky jsem koupil 175 Kč jednu, někdo tady psal, že i za víc. Kdybych dneska kupoval, tak koupím ty nejdražší Philipsky. Když už, tak ať vyhodím, co nejvíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...