Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

O teplotní režim bych se nebál. U Yetiho 1,2TSI nemá kapota ani zvukovou izolaci na víku. A mám stejnou zkušenost, o které tu na foru někdo psal, že sníh na kapotě rychle roztaje.

"pojedeme zkratkou, je to sice dál ale o to horší cesta.."

Cesta byla suchá, místy mokrá, ale dobrá, široká a hlavní až k Velkomoravské. I když zkratky zábližky miluji, tentokrát jsem se ovládl. :kol-28:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Tygříka ze kterého je nyní daněk: Zkus vyfotit holku, která není nalíčená, je v teplákách a pod..Dostaneš facku hned na místě. No a Tulák také nebyl připraven na focení, já se za něj styděl a tak jsem se maskoval, aby nebylo poznat, že to jsem já, komu to špinavé auto patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O teplotní režim bych se nebál. U Yetiho 1,2TSI nemá kapota ani zvukovou izolaci na víku. A mám stejnou zkušenost, o které tu na foru někdo psal, že sníh na kapotě rychle roztaje.

"pojedeme zkratkou, je to sice dál ale o to horší cesta.."

Cesta byla suchá, místy mokrá, ale dobrá, široká a hlavní až k Velkomoravské. I když zkratky zábližky miluji, tentokrát jsem se ovládl. :kol-28:

Já zase mám kapotu s tím filcem.Ale hřát se to myslím nebude. To zase nějaký Jaryn spočítal že 50Kč za gumu x 5000 aut je lepší než holá kapota....Na jaře to tam dám. Nějakou gumu mám doma, když tak přikůůůpím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď asi zbiju já Tebe, Artigasi. Celý den mám daňčí paroží, futra jsem odřel, a přemýšlím. Jsi normální?! Víš, jak přemýšlení bolí! :doh No počkej, za to Ti seženu do auta plyšovou kunu! A vím už kde! :p

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme s Goginem a jeho paní poseděli a velmi příjemně si popovídali. Prošmejdil jsem Zelenáče, protože mě zajímala všelijaká vylepšení a chtěl jsem se inspirovat. Vypadá to, že Yetík dostane pár dárků. Lákali jsme Artigase do Prostějova, ale vymlouval se, že už má 2 hruškové v sobě. Ani tyhle fotky ho nedonutily dorazit. Najdete 10 rozdílů? :D

post-51068-0-54685200-1331917748_thumb.j

post-51068-0-49602700-1331917763_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji dnešní noviny:

Tygra střeleného Putinem dodali ze zoo, tvrdí aktivisté.

Tygr, kterého na Dálném východě uspal střelou Vladimir Putin, nebyl z volné přírody. Podle opozičních aktivistů byl k tygr přivezen z České republiky a zinscenované divadlo nepřežil, protože byl zasažen hned třikrát.

Nedávno jsem s Tygříkem mluvil. Včera mi z hospody Gogo poslal fotku ( nyní už je koukám i zde) jak Tygřík unavený, ale živý leží na stole. Za pár dní ale jde na operaci kolene.....

Tak jak je to. Putin neumí střílet a trefil Tygříka jen do kolene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes jsem nechtěně najel odpoledne 101km. Byl jsem u sestřenky, potřeboval jsem něco do práce. Při té příležitosti si projel Yetíka její přítel a byl jím nadšený. :) Pak telefon, kolegyně zůstala v práci uvězněná mezi dvěma vchodovými dveřmi a nikdo už v práci nebyl. Takže jsem ji musel jet vysvobodit a zavézt domů, protože jí ujel autobus. :smich: U nás v práci je to už asi tradice. Jednou druhá kolegyně lezla oknem. Musela mi pak podat instruktáž, jak to provedla, že okno bylo po jejím kousku zavřené. :smich: Aspoň mě potěšila spotřeba, ač jsem jezdil po kopcích, nakonec to bylo za rovných 6,0/100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...