Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Začínám psát malou pohádku, s koncem vzdáleným a jak to dopadne, nikomu nepovím. Bude to mé tajemství, dlouhá hra bez dějství, v níž herci bez kostýmů, jezdí v autech bez problémů. Na jevišti života, tam herci budou stát, i kdyby jejich srdce plakala, oni se budou smát. Ne každý ale umí dobře hrát, věčně se přetvařovat, lhát. Klidně se proto může stát, že se někdo přestane smát a na celý svět začne řvát: Dost, dost, přestaň si snámi hrát.

Chci ve Vašich srdcích stále žít, chci na blízku Vám stále být, chci v jedno tělo a duši se všemi splývat, problémy druhých se zabývat.

Lidi, já měl velkou snahu, ale nějak jsem to pokazil a proto nyní nové vlákno jsem založil.

Vítejte zde všichni, kdo si o blbostech chcete psát i na různé věci se ptát – odpovím i na to, čemu nerozumím, to se zase nemusíte bát.

Váš Artigas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi bylo dvacet, v noci se mi zdálo, jak mi na klíně sedí tři holky, na každé noze jedna. Ve čtyřiceti se mi zdálo, jak na klíně mám 50 000 000Kč a dnes se mi zdálo, jak Tulák na mě v noci zahoukal, já do garáže ihned utíkal, do kufru se podíval… A znáte to, jak vám v supermarketu zabalí krájený salám do nějakého igelitu, či papíru? Tak v kufru byl pravidelný kužel až ke stropu právě z těchto balíčků krájených salámů a sýrů a to vše obalené smršťovací folii. Jóóóó, Tulák ví, co na mě platí, jen přemýšlím, co po mě bude chtít.. už to mám, chce umýt a naleštit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuláka mi asi posr.. nějaká moucha a to na několika místech, nedalo se nic dělat, kýbl, voda, šampón a vosk to napravil. Tulák je čistý jako miminko, jen pravda, zadeček jsem mu nepudroval. Nebo se dnes už používají jen navlhčené ubrousky? Důležitější je něco jiného. Mé elektrony nepřesahují přes okraj pneu, takže při parkování to odnese pneu. Samozřejmě, pokud to moc nepřeženu. Origo kryty na plecháče ale vyčnívají a už tam jsou odřeniny. Manželka s Tulákem nejezdí, dcera když si ho půjčí, tak po návratu auto obejdu aspoň osmkrát dokola, já samozřejmě to být nemohl, takže Tulák, když se někde sám toulá, zatímco já po noční spím, tak při parkování nedává pozor. No co už, tuto zimu to nějak přežiji a příští třeba ani nebudou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heki, tohle tě určitě nepotěší. Vzpomínáš na tu červenou, co nám tygřík nabízel? Tak už ji použil! Mě by nevadilo, že ji použil, ale nebudeš věřit tomu, na co jí použil. To snad ani toto vlákno nesnese. On tu naší krásnou červenou použil na poklop od... ne to nedám. No on ti to řekne na srazu sám. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz.

Dcera se konečně rozhodla, že si na mě přihlášenou, čtyřletou Fábii combi, vezme do Prahy. Do dneška tvrdila, že raději jezdí MHD. Auto má kromě zákonné pojistky i pojištění proti krádeži, živlu, poškození. Jde mi o to, jestli auto na dceru přepisovat, nebo jej nechat na mě, co se stane v případě, že auto poškodí ona a nebo někdo jiný, někdo jej někdo ukradne?

Poradí někdo nebo se mám vypravit do pojišťovny na výzvědy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedochází tedy k nějakému krácení výše pojistného plnění?

V tomto případě by přepis byla jen zbytečná ztráta času na evidenci vozidel a vyhozené peníze. Navíc by si dcera na přepis musela vzít den dovolené a přijet z Prahy sem do Olomouce, stále tu má trvalé bydliště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sobota ráno, že tu jsem na fóru já, to se dá pochopit, už nepotřebuji tolik spát a některé ranní aktivity si nechávám na Vánoce, ale překvapuje mě, že tu jsou už i některé mladší ročníky, u kterých bych v sobotu po ránu spíše očekával činnost typu tuli, tuli, já chci ještě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi, na Fabiu musí být jeden člověk jak na přihlášení u dopravky tak na pojistku. Nemůžou být dvě rozdílné osoby. Už něco podobného bylo i v televizi kolem nemovitostí, že nemůže být jeden majitel a druhý platí pojistku. To je pak vyhazování peněz do luftu. Při nějaké události, by pak nikdo peníze nedostal. Chtěl jsem to tak řešit i s předchozím autem, ale nejde to. Vždycky musí být stejný majitel na auto nebo nemovitost nebo bůhví na co dalšího a na pojistku.

Ještě by tu mohla být varianta taková, že by auto bylo nahlášeno na tvoji dceru ( přihlášení a pojistka) a ty by jsi peníze na pojistku posílal na účet co je ve smlouvě. Anebo taky vše zůstane jak to je, akorát by ti dcera posílala prachy za povinné ručení popř. havarijko. Teď záleží kdo má větší bonus u pojišťovny, pokud dcera někdy měla auto.

Editováno: , autor: MikeTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikke, pokud auto bude registrované dál na mě, zůstanou na mě i pojistky. Pokud auto přepíši na dceru, provedu změnu i na pojistkách, ale platit je budu já, stejně tak jako případný servis, či nové pneu na léto. Prostě dceru budu ještě nějaký ten pátek sponzorovat.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk plánuje, pánbůh mění… Nebo když se člověk na něco těší, určitě to nevyjde.

Já doufal, že manželka dnes na celý den odjede někam na hory s babincem z práce a já budu mít celý den pro sebe. Měl jsem v plánu se podívat do terénu někam kolem PV a vybrat si místečko, kde si 11.11.2011. udělám ohýnek. Vzhledem k tomu, že už není moc teplo, potřebuji nějaké místo, kde nebude foukat a které budu schopen popsat natolik, aby ho případný zvědavec našel. Jenže ráno o půl sedmé manželka nenastartovala Fábii, kterou se měla přepravit na vlakové nádraží, naštvaná se vrátila domů, odmítla odvoz Yetim, vzala Robina a zmizla kdesi za vesnici. Ve Fábii odešla baterka. Už trošku zlobila minulou zimu, já řekl, že přes léto vydrží a vydržela a ona si jako na potvoru usmyslela, že svou činnost ukončí dnes. Místo výletu Tulákem jsem přesazoval třímetrové thuje z místa „A“ do místa „B“ No nic, v pondělí snad koupím novou baterku a hledání místečka nechám na nevím kdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová podoba fóra! No to jsou věci!

Tak to je pech, Artigasi. A pošta v sobotu funguje jen dopoledne, tak jsi manželku taky nemohl odeslat. _icon_smich2.gif Co máš z toho, já celý den pracuji na zahradě. Co jsme dříve dělali 3, dělám sám. Tak frčím na zahradu. Yetík by potřeboval umýt kapotu. Jak jsem jel v úterý v mlze, byl celý uslintaný, ale fleky zůstaly jen na kapotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, co napsat na novou podobu fóra. Ani jsem nesnídal a rovnou k počítači utíkal, podívat se podívat, co hezkého nám admin nachystal.

V podstatě jen koukám, co se to stalo. Možná je to jen zvyk na staré stránky a za chvilku se přizpůsobím, ale zatím jen asi 10min prskám a nechápu.

Mohu pochválit nové okno pro psaní příspěvků, to je pro mě velký krok v před.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tedy na podobu fóra koukám jako blázen, původní vzhled mi vyhovoval víc, bílý podklad je nepříjemně nepřehledný a tahá za oči, je to celé dost divně rozložené a fonty mi moc nesedí, z lišty dole mi zmizel přehled zpráv (je nahoře), oblíbených témat (zatím jsem nenašel) no budeme si asi muset zvyknout, ale například filtry na vyhledávání nového obsahu jsou fajn, tak asi tak.

Tygříku dobře Ty, jakejpak poklop jsi natřel jistou barvou a tu tak v očích Červenáčků znesvětil, aby po Tobě politbyro nechtělo doznání, vysvětlení a návrh opatření, popřípadě neuplatňovalo na Tobě právo útrpné .... ??? worthy.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady! Nadešla ona chvíle, kterou všichni netrpělivě očekávali! Nyní odhalím onen dekl, jež natřen nejprve červenou základovkou, pak červenou vrchní barvou, jež obě jsem na jaře na modelářské soutěži vyhrál a jimiž Heki i Artigas pohrdli. Kdo to ještě nepoznal, je to nový dekl na žumpu, vyroben z plechu tloušťky 6 mm, ze spodní strany navařené výztuhy, 3 vrstvy základovky a 4 vrchní barvy, neb přes něj z garáže Yetíkem přejíždím. specool.gif

post-51068-0-90031600-1320578435_thumb.j

post-51068-0-74342700-1320578448_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda natřít si dekl na žumpu v barvě Červená Corrida a ještě přes něj potupně přejíždět každý den Yetim s nadčasovou a naprosto elegantní barvou Hnědá Mato to teda prostě někteří nejmenovaní kolegové nemůžou vydržet a bude to mít zcela jistě nějakou velmi nepěknou dohru, tos teda Tygře asi trošku přeťáp !!! kol-27.gifkol-32.gifkol-44.gif

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WalkerT - a to ještě nevíš, že Tygřík mi ve čtvrtek dokonce volal do práce, aby mi tu novinu o červeném poklopu na žumpu oznámil, včetně toho, že fotky budou v neděli… Ačkoliv v pracovním procesu jsem byl, ihned láhev slivovice jsem uchopil a pořádně se s ní napil.

Heki to možná ještě nerozchodil, od té doby se neozval, mám o něj starost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...