Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

A JE TO. :p

Hrušky opustily garáž a kryt montážní jámy je natřený. Vše jsem vyřešil následovně: asi 3/4 pro Tuláka červeně a ¼ pro Tygříka hnědá. Proč tak a né jinak je moje věc. Červený mám dost, tak jsem neředil a na deskách je docela nános, hnědá už byla dost naředěná aby vyšla a je to poznat. Až to uvidí manželka, dcera a kamarádky, tak … nevím co se stane. :wub:

Problém byl do garáže po nátěru nacouvat a nevjet na natřený povrch. Na třikrát, kdy jsem vždy musel vystoupit a podívat se kam jedu se to podařilo. :palec2:

post-54880-0-90961600-1321354660_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z divadla. Miku, hádej s kým jsem tam byl?! :wub: Ano, s tím, kdo je na fotkách, které neuvidíš! :kol-138: Tak jsem byl rád, že mám vyhřívané sedačky a co teprve ta osůbka vedle.

Artigasi, co se týká toho pojištění, jsem Ti to psal. Jinak koukám, že máš dost úzkou garáž, toho jsem si u Tebe nevšiml. Na dekl jsem taky uvažoval o rezavější, zbytek hnědě z vrat jsem ještě měl, ale pak jsem si řekl, že to za poškádlení stojí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanácký Yeti klub:

Tygříku, nezaložíme něco podobného názvu? Hekiho uděláme v nepřítomnosti předsedou, já se postarám o nové vlákno, ty sepíšeš stanovy – třeba nějaké desatero zásad chování každého člena.

Každý přihlášku podepíše svou vlastní krví a nebo krví svého Yetíka, scházet se budeme pravidelně nepravidelně, dle aktuálních možností členů.

Můžeme uvažovat o čestných členech ze zahraničí a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli vám Hindátor poslal návrhy loga, e-maily jsem mu poskytl. Jsem pro, ale nějak bych to nehrotil. Bral bych to volně. Desatero stvořit můžeme. Pro schůzky jsem taky.

Dnes jsem byl v Olomouci, cestou potkal 4 Yetíky, z toho jednoho fungl nového bílého ještě bez čísla. Jel za mnou od Mostkovic až domů, zablikal jsem mu na rozloučenou. Všichni mě pozdravili nebo odpověděli na pozdrav, jeden hnědák v Hodolanech dokonce, když jsem stál vedle auta. :palec2:

post-51068-0-74410200-1321540585_thumb.j

post-51068-0-96198300-1321540593_thumb.j

post-51068-0-32471800-1321540602_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super Gogine, že už máš na chalupě net. :) Také se mi nejvíc líbí ten první.

Vím, že mám u Tebe restík, ještě jsem se nezastavil... Ale neboj, stavím. Mám to teď nějak hektické.

Jo Miku, Ty se fakt nezdáš! :_icon_smich2:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes byl podívat s manželkou, dcerou a jedním týpkem (Vojtou), jenž mi asi bude říkat tcháne na Šeráku, kde jsem si dal Šerák. Po příjezdu domů měl Vojta otázku, cože to mám v těch demižónech ve sklepě. Už to ví, ale já naopak Mike nevím, co je to čajový dýchánek. V každém případě na nikoho nyní raději dýchat nebudu, slabŠí povaha by mohla mít problém. :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike, parkoval jsem na Červenohorském sedle a s rodinkou si vyběhl na Šerák, kde si dal každý pivo, něco k jídlu a Šlo se zpět. Asi tři hodinky tam, hodinka oběd, necelé dvě zpět.

1422 m n. m., což je nejvyŠŠí bod dané trasy dcera s přítelem moc za hory asi nepovažovala, dcera byla už více jak v 6500m n.m. a její přítel jeŠtě o tisíc výŠ, mě vŠak po včerejŠku bolí koleno. No jo, už mi není dvacet pět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi, tak to jsem doma, to tam moc dobře znám. To Červenohorský sedlo, jsem kdysi ze strany od Jeseníku ( mám tam rodinu) vyšlapal na kole :kol-31: Je to ta strana, odkud jste nejeli. A možná tě naštvu, ale když by jste jeli na Ramzovou odtud vede lanovka až na šerák. Mohl jsi ušetřit koleno. A pivo jsi pil Hanušovický, ještě jsi tam mohl dostat Holbu :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...