Přejít na obsah

Bla, bla….


Artigas

Doporučené příspěvky

Tygříku, znáš mě, jsem pro každou špatnost. Pošli mi to v plné velikosti. Vytisknu si to na A4 a nalepím z obou stran za okno. Uvidíme, jestli mě bude vesnice pomlouvat víc, či míň

Na tričko je nyní jaksi zima, ale dovedu si představit flanelku a tričko na ní.

Co z toho udělat vlajku? Vytisknout na libovolnou látku a každý ať si to doma dodělá dle svých představ. Jen bych rád upozornil na můj poslední pokus. Vlajka kde podklad bylo prostěradlo, uchycená ve tvaru „L“ a připevněná na hagus se vlivem větru roztrhala už při 80km/hod. Možná to chtělo uchytit jen na jedné straně, jako to měl Heki, možná by pomohla lepší kvalita látky.

Sestřenice se osvědčila. Koukej jí nadbíhat, lichotit apod. bude ještě potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem si prohlížel příspěvek č.38. od Walkera na vláknu „Fotky Yetíků z ulic“

Když jsem to viděl, málem se mi zastavilo srdce. Je to sice už šest let, ale stále mám před očima totálně očesanou karoserii své roční octávie, jenž ležela na policejním parkovišti v Berouně a já při identifikaci, se slzami v očích a hrozným vztekem řekl: Ano, to bylo moje auto. Nikomu to nepřeji. Auto nebylo pojištěné proti krádeži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, u zubaře jsem zatím raději nebyl, situaci řeším uklidňujícím pobytem v útrobách Tuláka. A proč tam nejdu! To je jednoduché. Hrozí mi oprava můstku a kdybych měl na srazu v puse díru, Tygřík by si pak po celou dobu srazu ze mě dělal srandu, že prskám tááááááákhle daleko. :angry:

Jako kdybych ho neznal. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygra nezabíjet, je totiž celosvětově chráněný - je to správně učiteli ??? :kol-47: Jinak dnes jsem velmi čerstvě po odstranění ZK, rozuměj zubního kamene a to podle slov ženy mého zubaře velmi důůůůkladném a tak si dávám secsafra pozor aby mi hrušková, kterou používám jako desinfekci netekla mimo :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nás bude tak málo, mohu ( jako obyčejně ) dělat ostudu za dva? :kol-14:

Když jsem psal tento příspěvek, nenapadlo mě, jak moc může být pravdivý. Dnes po obědě na mě něco vlezlo, ale ženská to nebyla. Noční se už zrušit nedala a tak do práce s teplotou skoro 38°C, nyní už mám 39, do rána to nějak doklepu, stejně nemám na výběr. Doma nasadím jablečnou+-hruškovou + švestkovou léčbu a budu doufat, že do soboty budu v pořádku a že vystřízlivím. Ještě je varianta, že mě mírně veselého přiveze na sraz manželka. Ještě Tuláka neřídila.

Jééé, to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...