Přejít na obsah

kód Rádia SYMPHONY


Doporučené příspěvky

Tu nemám a neznám nikoho kdo má kromě servisů, takže bude jednodušší ty plíšky, vytáhnout a mrknout přímo na rádio :)

 

PS: přemýšlím, že bych si nějakou diagnostiku pořídil, nemáš tip na nějakou která bude fungovat (aby se dalo měnit aji nastavení, třeba zamykání auta, atd..) nebo ty čínský nemají smysl ? Díky :)

 

PS: pardon, dotaz položen ve správném tématu.

Editováno: , autor: street-dog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, nebuď zas až tak zaseknutej - ve věci "jak nejlíp zjistit co je zač moje SYMPHONY" je dotaz na vhodnej diagnostickej prostředek víc než tolerovatelnej - jsme v Elektrice/Autohifi a vyčtení dat přes diagnostiku, případně dotaz-odpověď na vhodnej typ tady není zase až takovej OT... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to OT jak vyšité. To by se pak mohl každý skoro v každém tématu v elektro/audio ptát jakou diagnostiku, protože bez ní se tady nepohneš dál skoro nikde. Je na to téma? Je, takže není co řešit. A ono se to nikdy nezastaví u jednoho dotazu nebo odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže rádio už hraje :kol-24:  Kód jsem nakonec našel napsanej tužkou jenom jako čtyři čísla na jednom zakázkovým listě co jsem dostal k autu, tak jsem ho zkusil a byl to on :) Z toho plyne pořádně prohrabat všechny papírky co jsou k autu :)

Editováno: , autor: street-dog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den. Chcem sa vas opýtat ci vie nejaky macher poslat aj mne kod od mojho autoradia . Mam Skoda Symphony Technisat SKZAZ5B0604923 pod tym je cislo 6400035156. Z dôvodu straty karticky ho nemam. :( bol by niekto ochotny to zisitť? 

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
Ahojky všem.
Prosím vás mám problém s Autoradiem symphony ve Fabia1 pokaždé když otočím klíčkem v zapalování tak po mě chce radio KOD který naťukám a vše funguje. Ale jakmile klíče vytáhnu tak se radio vypne to je normální ale po zasunutí klíče a otočení v zapalování chce znova KOD. Bylo mi řečeno že mám radio špatně zapojené že po vysunutí klíče do něho nejde napájení a že mám zřejmě špatně zapojený piny a že to chce přepinovat. Přikládám foto a prosím o radu jestli se v tom někdo vyzná předem moc děkuji. Ivo

1

2

3

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První fotka, černej konektor (ISO A), přehodit mezi sebou dráty vedoucí k pozicím 4 a 7 (červenej a žlutej) = zaměnit mezi sebou trvalý a klíčkem spínaný napájení +12V. Pak by to mělo fungovat.

 

Další info, co s tím udělat kdyby to nepomohlo, nejlíp poskytne dovozce Technisatů = "originálních" rádií pro Škodofku firma BRM Kosmonosy http://www.brm.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První fotka, černej konektor (ISO A), přehodit mezi sebou dráty vedoucí k pozicím 4 a 7 (červenej a žlutej) = zaměnit mezi sebou trvalý a klíčkem spínaný napájení +12V. Pak by to mělo fungovat.

 

Další info, co s tím udělat kdyby to nepomohlo, nejlíp poskytne dovozce Technisatů = "originálních" rádií pro Škodofku firma BRM Kosmonosy http://www.brm.cz

Super moc díky už to funguje jak má ale že to přepinování byla epizoda sama pro sebe hodinu sem se trápil než sem to přehodil ale funguje MOC DÍKY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosím o pomoc. Koupil jsem Škodu Octavia I, r.v. 2005 a v autě je autorádio Škoda Symphony ještě na kazety. Nedošlo mi to zprvu a když jsem odpojil baterii tak po připojení chce samozřejmě kód. Číslo autorádia je SKZ2Z3B1405885. Kód který jsme ale obdržel ve Škoda servisu dle vin a čísla rádia nefunguje. Prosím o pomoc co s tím. Děkuji, rádio nechci měnit ani vyhazovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 25. 5. 2016 na 15:25, Ekkar_z_Bastlírny napsal:

První fotka, černej konektor (ISO A), přehodit mezi sebou dráty vedoucí k pozicím 4 a 7 (červenej a žlutej) = zaměnit mezi sebou trvalý a klíčkem spínaný napájení +12V. Pak by to mělo fungovat.

 

Další info, co s tím udělat kdyby to nepomohlo, nejlíp poskytne dovozce Technisatů = "originálních" rádií pro Škodofku firma BRM Kosmonosy http://www.brm.cz

 

Mám stejnej problém, jen mám jiný barvy kabelů. Ty piny budou stejný ?

 

// Tak přehozeno a jsou stejný

Editováno: , autor: FEAR1400
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...