Přejít na obsah

kód Rádia SYMPHONY


Doporučené příspěvky

Zdravím, dnesk jsem si pořídil autorádio

2047344-prodam-cd-autoradio-skoda-symphony-fabia-1.jpg

1) Co to je za rádio - jaký typ ?

2)Po zapnutí po mě chce rádio kód (SAFE) dá se nějak zjistit ?.

Rádio není kradené - je od kamaráda z FI RS která mu byla ukradena (i s kódem).

Mám podobné na origo rádio na kazety a to po mě žádný kód nechtělo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím chlapi,jen bych měl poznámku pro ty kteří už maj origo rádio a funguje a pak ho změní za jiné a po opětovném zapojení origa chce kod zkuste než ho připojíte mít zaplé klíčky nebo nastartováno a pak napojit odkoduje se samo ale pouze tehdy bylo li tam už jednou,mě se to tak povedlo u oktule nakonec sem se toto dočet v návodu,kod jsem neměl a chtěl ho  ale jak jsem ho odpojil a pak nastartoval a znova připíchl  tak 

jen probliklo SAFE a hned naběhlo radio které tam bylo naposled,něco bylo psané že si ho pamatuje řídící jednotka i když nechápu jak když se připojovalo jen na iso konektor,kdyby náhoudou to někomu taky tak šlo tak to potvrdte,že si nevymejšlím nebo tak podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádia, který mají napojení na auto vyřešený FAKRA mostem (velkej hranatej "fabrickej konektor all in one"), si ŘJ v palubovce pamatuje - je to hardwarově svázaný s imobilizérem (paměť kódu a další prkotiny). Data jdou mezi značkovým rádiem a ŘJ po CAN-busu, vím, že když já s aftermarket rádiem dám na VAGu načíst závady, tak jedna z nich je "rádio nepřipojeno" = auto pořád ještě hledá původního Beata, kterej už ale v jeho palubovce skoro 4 roky není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Jestli je rádio původní koupený origo s autem přímo z výroby, má jeho kód palubovka - nech to chvíli oboje zapnutý (natočenej motor + zapnutý rádio), ono si to pokecá po CAN-busu a rádio za chvíli naběhne.

 

Jiná věc by byla, kdyby rádio nebylo origo typ, kterej byl v autě z fabriky - tam se to musí uspořádat VAGem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nech ho chvíli zapnutý, ono si po CAN-busu "pokecá" s palubovkou. V paměti palubovky je i kód - pokud se rádio do půl hodiny nerozjede, pak servis a napíchnout na VAG.

Kód zjistí (vygeneruje) podle VINka a po srovnání S/N rádia s databází výrobce kterejkoliv značkovej servis.

 

To už jsem právě taky zkoušel bylo to skoro hodinu co jsem jel zapnutý a nic, takže budu muset navštívit servis. Napřed je tam SAFE a pak je tam 1000 a když vytáhnu klíček tak bliká červeně jedno tlačítko.

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte tam natažené CANY to je celé.

Pak se po zadání pinu v tom autě, to samé rádio vždy zprovozní bez zadání PINU po následném vytažení a odpojení od napájení.

Musíte tam mít i ten trojdílný konektor - červená, žlutá, modrá. V něm je přiveden CAN.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...