Přejít na obsah

Koroze? Vada laku?


konros

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dodo osobně bych sháněl znaleckej posudek, stojí cca 3000,- a leckde ti řeknou i dopředu ano napíšu tam to a to chcete ho? Pokud budeš mít v ruce znaleckej posudek určitě ti to ještě rádi opraví........

Nebo dáš posudkářovi 500,-Kč za konzultaci a když bude v tvůj prospěch necháš udělat posudek za 3000,-Kč........

Editováno: , autor: Jan155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dodo: Určitě bych se nenechal odbít, cituji MB...Shodli jsme se proto jednoznačně na názoru, že v tomto případě jde o poškození laku mechanickou cestou...zásadně bych nesouhlasil...k čemu pak je ta záruka na neprorezivění?!?!...tohle jde zcela jasně od spodu ven...lak ještě není odlouplý...tohle ti neudělá ani ptačí Ho.no ani smůla ze stromu apod...takovejch chemickej poškození už jsem viděl dost...

takže bych ušetřil za posudek a opřel se do nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes sem privezl auto ze servisu a musim rict ze to je snad lepsi jako original...Nikde nic nejde poznat i odstin je krasny proste vsechno :) Pod zadnima dverama sem mel trochu odritej lak od tesnicich gum(tvrde) vsechno nalakovano k nepoznani :) A vymena vsech tesnicich gum za nove :) opravdu spokojenost. Delal to autorizovanej servis Škoda Agrotec Břeclav. Jak bude cas tak to vyfotim a dam sem jeste foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj

Mam otazku,mam octavia combi II r.v.2006 a zacla mi docela reznout na obou stranach zadnich lemu,trochu i prahy a ridicovo dvere.Vim,ze Skoda dava 10let na karoserii,je mozne to reklamovat ikdyz nejsem prvni majitel a serviska je plnena do nejakych cca 150 000 km?? ted mam 190 000 km.

Dik Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Wilson nefotil jsi ty prahy na moji OII.

Mam uplne stejny problem. A u prahu ridice 15 cm rezavy pasek na hrane.

Byl jsem v atorizovanem servisu. Skorem me vynesli v zubech ven.A to jsem jim ani nestihl rici ze serviska uz neni vyplnovana caa rok.

Bylo mi receno ze je to okopane, obouchane jinym predmetem atd... a ta hrana je od cisteni bot.

A jeste ma podezreni na gumy na dverich, ze mi odiraji barvu, bo okolo pod dverma na kastle je tenky prouzek bile zakladovky a to prosim skoro na celem obvodu.

Jinak na kufru se mi udelala tecka zespodu na laku. Jima me hruza jak to bude pokracovat.

Zacinam setrit na opravu laku z vlastniho.

Sem 2 majitel. rok 2007.

Mam jeste stare Fiat Punto. po 17 letech ani mistecko rezave. Tak mi nekdo reknete co je to za kvalitu na tech oktavkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...