Přejít na obsah

Automaticke sklapeni zrcatek


Sharpens

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

mě zas poslední dobou přestalo fungovat sklápění zrcátek pomocí dálkového zamykání vozu (delší podržení zamykání), zrcátka jdou bez problémů sklopit pomocí otočného ovladače na zrcátka uvnitř vozu u řidiče, netuší někdo kde je zakopaný pes? do servisu se mi s tím nechce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

tak jsem se k tomu dokopal a vyzkoušel jsem to - bohužel je to pořád stejné :-(

do servisu s tím zatím nejdu

Hudra, mal som podobny problem, casom mi prestalo fungovat sklapanie, ale v navode je napisane, ze vsetky okna musia byt zavrene na 100%. Tak som ich vsetky stiahnol dole a vytiahol hore a zacalo to fachat, predpokladam, ze som mal jedno okno otvorene, ale nebolo to viditelne.

Hadam to pomoze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přidržení tlačítka dálkového se nejprve dotáhnou všechny okna a pak se teprve přiklopí zrcátka. Pokud tvůj postup pomohl je zřejmé, že nějaké okno nevědělo kde je...proto bych opět udělal akci odpojit baterii 10 minut počkat, připojit baterii a pak dálkou nechat sjet všechna okna a pak zase zpět vyjet nahorů a ještě jendou okna dolů a nahorů vše přes dálku(naučí se koncové body). Pokud ani toto nepomůže je nutné přehrát software v BCM jednotce.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím, dá se někde nastavit automatické sklopení zrcátek při zamčení vozidla?

Je docela zdržování držet zmáčknuté zamykací talčítko na dálkovém ovladači.

Tchán má Peugeota 508 a jemu se zrcátka sklopí při zamčení automaticky bez nutnosti stát u auta a držet talčítko.

Nechce se mně věřit, že to mají "frantíci" vyřešené lépe než koncern VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem z tohoto fora pochopil, tak to skutecne ti frantici, korejsi a v podstate vsichni maji opravdu vyresene lepe a u VW to normalnim zpusobem nejde. Akorat tu kdosi mel nejake udelatko, co pri stisknuti dalkace vzdy vysilalo ten delsi pulz, co zrcatka sklopi, ale to je bastl jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to trochu více na prd .-( a to si vem že ty ten klíček mačkáš já mám na autě bezklíčové zamykání a když dojedu na parkoviště a chci i zrcátka tak stejně musím vytáhnout ten klíč s kapsy a podržet to tlačítko na klíči :-( taky bych bral kdyby tošlo nakódovat a sklopilo se to vždy při zamčení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale automaticke sklapeni nicemu nevadi a prinejmensi zmensi sanci ze ti ho nekde nekdo urve. Toto ma proste VW udelane fakt idiotsky. Prinejmensim to melo jit jak pises alespon pres Maxidot nastavit.

No nevadí, tak je dán nějaký počet cyklů, než se to pokazí, čím víc se bude sklápět, tím je šance větší. Proto je zbytečné aby se mi to u baráku sklápělo, když tomu žádné nebezpečí nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...