Přejít na obsah

Automaticke sklapeni zrcatek


Sharpens

Doporučené příspěvky

Já právě potřebuju aby se mně to sklápělo i v garáži kde parkuji každý den.

Mám úzkou garáž a vedla auta zaparkované kolo.

Když potřebuju projít kolem auta (třeba k ponku) musím pokaždé hledat klíčky a ručně sklápět zrcátka (docela to zdržuje).

Kdyby se to sklopili samo při zamčení vozidla bylo by to super..:-).

Živostnost sklápění snad bude lepší než u Peugeotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak jsem se byl dneska juknout na novou (facelift) oktávku a superba a s údivem jsem zjistil, že u oktávky jde nastavit automatické sklápění zrcátek.

Takže žádné několikavteřinové držení klíčku :-). sklopí se automaticky při uzamknutí auta.

Superb to samozřejmě opět nemá :-(. Pořád klasika.....

 

Na otázku, proč to superb taky neumí, byla odpověď prodejce, že superb po faceliftu má stále stejnou elektriku :-( :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

ahoj vsem,

 

nema nekdo napad, co se rozbije v zrcatku, kdyz pro odklopeni odjede az dopredu...tedy nezustane ve spravne jizdni poloze? :( Nkede jsem cetl, ze tam jsou potenciometry, ale nikde jsem je nenasel :(

 

 

dokonce jsem nasel video...

Dik

Editováno: , autor: milanpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 12. 12. 2012 na 13:15, hudra napsal:

mě zas poslední dobou přestalo fungovat sklápění zrcátek pomocí dálkového zamykání vozu (delší podržení zamykání), zrcátka jdou bez problémů sklopit pomocí otočného ovladače na zrcátka uvnitř vozu u řidiče, netuší někdo kde je zakopaný pes? do servisu se mi s tím nechce :-)

 

V 12. 12. 2012 na 18:02, ferda25 napsal:

První rada odpoj baterii a pak za 15 minut opět připoj. Připoj baterii a zamkni a nech auto usnout do rána...ráno zkus. Pokud nepomůže nutno přehrát software v BCMku.

 

Ahoj, občas řeším něco podobného. Zmáčknu tlačítko pro zamknutí, auto zabliká, cvaknou zámky a zrcátka.. nic. Jako bych se v nich něco zkusilo pohnout, lze slyšet zvuk, který zrcátka dělají v okamžiku, kdy se začínají normálně sklápět. Obejví se to tak jednou do roka, pár dní to nejde a pak zase samo od sebe se to rozjede - kupodivu jen v zimních měsících, kdy je chadlněji, ale ani ne pod nulou. Sklopení pomocí ovladače na dveřích funguje bez problémů.

Čeho jsem si při výskytu problému všimnul - pokud namísto zamykání držím odemykání, tak místo toho, aby se otevřela všechna okna, se otevřou pouze 3, levé zadní (za řidičem) zůstává zavřené. Přitom z vnitřku vozu (od řidiče i z místa za řidičem) okno funguje normálně. Někde jsem tu snad četl, že auto neví, kde má okna a tak se zrcátka odmítají sklopit. Zkusil jsem teda ono okno spustit až na doraz a zase vysunout a hle - problém zmizel. Nicméně v okně při spouštění jakoby lupalo, jakoby tam někde něco mechanicky drhnulo. Okno šlo dolů a nahoru dvakrát po sobě a furt to dělalo, řekl bych, že ve stejné poloze. Ale zase jen na čas, o pár dní později se okno spouštělo přes ovladač na zadních dveřích a drhnutí se nekonalo, dokonce ani při spouštění od řidiče... v autě straší? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...