Přejít na obsah

Komfortní stahování oken po odpojení baterie


badi

Doporučené příspěvky

Zdar lidi.

Poradí někdo jak se znovu aktivuje "komfortní" ovládání stahování oken ve FABIE I r.v. 2001 po tom, co se odpojí baterie? Jen podotýkám, že ten postup strčit do zámku klíč a otočit s ním do polohy zamčeno a počkat až se okna zavřou/otevřou a pak znova podržet klíč v zamčené poloze cca 3 sec nefunguje. Nechával jsem si to dělat cca před dvěma lety v servisu (taky jim ten standradní postup nešel) a přiznám se, že si ten "jiný" postup už nepamatuju. Ale nedělali to softwarově, prostě přišel servisák místo kravaťáka a měl to za 10vteřin.

Mě se odpojením baterie zruší dvojí funkce tlačítka ovládání oken. Tedy nelze okno jen pootevřít, vždy se otevře celé. A myslím, že ovládání okna spolujezdce z místa řidiče nejde vubec.

Předem díky.

PS. Nechce se mi jet s takovouhle banalitou do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi.

Poradí někdo jak se znovu aktivuje "komfortní" ovládání stahování oken ve FABIE I r.v. 2001 po tom, co se odpojí baterie? Jen podotýkám, že ten postup strčit do zámku klíč a otočit s ním do polohy zamčeno a počkat až se okna zavřou/otevřou a pak znova podržet klíč v zamčené poloze cca 3 sec nefunguje. Nechával jsem si to dělat cca před dvěma lety v servisu (taky jim ten standradní postup nešel) a přiznám se, že si ten "jiný" postup už nepamatuju. Ale nedělali to softwarově, prostě přišel servisák místo kravaťáka a měl to za 10vteřin.

Mě se odpojením baterie zruší dvojí funkce tlačítka ovládání oken. Tedy nelze okno jen pootevřít, vždy se otevře celé. A myslím, že ovládání okna spolujezdce z místa řidiče nejde vubec.

Předem díky.

PS. Nechce se mi jet s takovouhle banalitou do servisu.

Nastavují to přes diagnostiku, a ještě jsem se nesetkal s tím že by to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedělá to spíš opačně? po odpojení baterie fungují okna pouze po dobu, po kterou se drží spínač. pokud tedy myslíš tohle.

stačí spustit okno dolů, stisknout úplně tlačítko a chvíli podržet. potom vysunout nahoru a opět podržet ve druhé poloze. takhle u obou dveří.

jednotka se podle nárustu proudu naučí "doraz" a okna pakjedou celé na 1 stisknutí

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mám taky trochu podobný problém. Někdy mi nefunguje automat stažení okna dolů, musím několikrát vytáhnout nahoru a dolů ,pak se to někdy chytne. K tomu mi nefunguje uzamčení ovládání zadních oken, jestli je tlačítko zamáčklé, nebo ne pořád jdou okna ovládat jak u řidiče tak i ze dveřích vzadu . Mám octavia01 2004 elegance 1,9 TDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudete mi to věřit, ale přijdu k autu a okna fungují tak jak mají. Nepochopitelné. Nedalo mi to a baterii jsem odpojil na zkoušku. Po připojení baterie se dělo to samé, komfortní stahování nešlo, ale s tím rozdílem, že nastavení oken šlo rozchodit pomocí klíčků v zámku dveří. Podržet v zamykací poloze, počkat až se okno zavře, výdrž cca 3 sekundy................

No ještě že to nešlo do servisu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vagem to nenakóduješ to je blbost maximálně v testu akčních členů pokud dáš otevřít a zavřít každý okno zvlášť tak dosáhneš toho co pouhým klíčem v zámku dveří podržením v odemykací poloze dokud okno nesjede až dolů a v zamykací poloze dokud se zase úplně nezavře tak se naučí správně chodit.Nebo spuštěním a zvednutím okýnka podržením tlačítka dolu a nahoru.To je správný a jednoduchý postup pro opětovné naučení funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Asi jsme si špatně rozuměli,protože klíčkem mně to právě nešlo,fungovalo jenom okno u řidiče. Před odpojením baterie jsem si nahrál,naštěstí nastavení auta do paměti přístroje a potom jsem to pomocí tohoto autoscaneru vrátil do původního nastavení.Samozřejmě ,že koncové polohy jsem potom nastavil pomocí klíčku Honza.

Editováno: , autor: OrOrO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...