Přejít na obsah

Octavia výbavy


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Zdárec chlapi. Furt mi vrtá hlavou pod co moje výbava spadá.Mám výbavu STYLE a lozil jsem po netu ale nikde jsem o ni žádné info nenašel a tak by mě zajímalo jestli třeba nespadá do kategorie

Classic, Ambiente, Elegance, L&K.

Pokud o tom už někdo slyšel tak bych byl rád kdyby se tu podělil jak to je.

Díkes Jaryn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je auto z Rakouska nebo z Nemecka, ne?

Tak jsem to nasel, tady to mas. Doufam, ze to nemusim prekladat.

Style basiert auf der Ausstattungsvariante Ambiente und bietet zusätzlich eine Klimaautomatik, ein CD-Musiksystem, einen Bordcomputer sowie einen Tempomat und ein Multifunktionslederlenkrad.

Zudem verfügt das Style-Modell über elektrische Fensterheber hinten, einen Regensensor, Leseleuchten hinten, Metallic- beziehungsweise Perleffekt-Lackierung sowie- 16-Zoll Leichtmetallfelgen mit Reifen der Größe 205/55 R16.

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to dovezené z německa. jj dik přeložím si to !

_____________________________________________

Edit: Tak jsem pohledal na německých stránkách ( což tam mě vubec předtím nenapadlo ) a našel jsem toto je to skoro stejné jak tu psal houmik ale již už přeložené:

Dávám to sem i pro ostatní co maji STYLE a rádi by se dozvěděli co výbava style znamená.

Nový speciální Model: Octavia styl

škoda Octavia ve velkém stylu

škoda Octavia uvedla další speciální model na trh. Tento styl je založen na modelu Octavia Ambiente výbava stejné úrovně a přidává automatickou klimatizaci, hudební CD systém, palubní počítač a tempomat a multifunkční volant.

Navíc má model Style elektrické zadních oken, dešťový senzor, zadní lampičky na čtení, kovový nebo lak s perleťovým efektem a 16-palcová litá kola o velikosti 205/55 R16.

Style je i Octavia Combi 4x4 s motorem 1,9 TDI se systémem čerpadlo-tryska a šestistupňovou převodovkou

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...