Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

Hosi robil by na fabuli problem ak by som pouzil disky 7,5Jx16 a pneu 205/55 R16 ???

Zalozil som novy thread a bol locknuty....... chapem, ospravedlnujem sa, ale som rad ze mi to aspon pridalo, lebo mam nejaky cvaknuty net :D

Vezne by to mohlo niekde skret s pneu 205/55 ? Dikes

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dik za vysvetlenou :D No prave ze bych to mel na kazdodenni jezdeni.Sem maximalista tak volim vzdy tu nejvetsi moznost moznost a asi ne tu nejlepsi.Premyslel sem ze bych to dal na 17 a snizil jezne ja uz mel snizeny dve auta a prumerne pohodli bylo v haji tak prave premyslim jak to vyresit.

post-7-1163694282.jpg

Editováno: , autor: mirro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dik za vysvetlenou :D No prave ze bych to mel na kazdodenni jezdeni.Sem maximalista tak volim vzdy tu nejvetsi moznost moznost a asi ne tu nejlepsi.Premyslel sem ze bych to dal na 17 a snizil jezne ja uz mel snizeny dve auta a prumerne pohodli bylo v haji tak prave premyslim jak to vyresit.

:huh: no jo, ale pokud chceš dát 17nebo 18, tak to snížit určitě chce, jinak to bude vypadat ošklivě!!=taky to tvrdší samo bude ;) -něco za něco -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi robil by na fabuli problem ak by som pouzil disky 7,5Jx16 a pneu 205/55 R16 ???

Zalozil som novy thread a bol locknuty....... chapem, ospravedlnujem sa, ale som rad ze mi to aspon pridalo, lebo mam nejaky cvaknuty net :D

Vezne by to mohlo niekde skret s pneu 205/55 ? Dikes

je to oktáváckej rozměr(moc vysoká pneu!!) :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem asi blbej nebo nevim ale nedokážu si poskládat jaké ET zvolit aby to bylo v pohodě.., proto se ptám Vás.. :D

Jaké ET zvolit u kol 17" šířka 10 jestli to tam vůbec pude a jaké ET na přední které mají šířku 7,5 aby byly stejně v jedné rovině.. Takhle bych to chtěl sladit ale pro mě nevyřešitelnej příklad tak dík moc všem kteří poradí.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem asi blbej nebo nevim ale nedokážu si poskládat jaké ET zvolit aby to bylo v pohodě.., proto se ptám Vás.. :D

Jaké ET zvolit u kol 17" šířka 10 jestli to tam vůbec pude a jaké ET na přední které mají šířku 7,5 aby byly stejně v jedné rovině.. Takhle bych to chtěl sladit ale pro mě nevyřešitelnej příklad tak dík moc všem kteří poradí.. -_-

ty vogo desítka je krásná šířka!, ale na fabku je to už zase moc <_< a ještě i ta kombinace 7,5 předek a 10 zadek je šílená!! :o:huh:

já mám 9 ráfek a i to je dosti široký a 215 je natom pěkně naplá ;)-_-

post-7-1165215957.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice většinou řešíte větší kola ale ot.zní jsou na Fabku povolené pneu 175/65/14 mate je někdo v TP.Pokud jsou povolené tak by asi něměl bejt problem zapsat je do TP.

Nejsou. Nejdou. Neni duvod. 185/60 je rozmer, ktery utahne kazdy motor, sehnat ho neni problem.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem asi blbej nebo nevim ale nedokážu si poskládat jaké ET zvolit aby to bylo v pohodě.., proto se ptám Vás.. :D

Jaké ET zvolit u kol 17" šířka 10 jestli to tam vůbec pude a jaké ET na přední které mají šířku 7,5 aby byly stejně v jedné rovině.. Takhle bych to chtěl sladit ale pro mě nevyřešitelnej příklad tak dík moc všem kteří poradí.. -_-

ty vogo desítka je krásná šířka!, ale na fabku je to už zase moc <_< a ještě i ta kombinace 7,5 předek a 10 zadek je šílená!! :o:huh:

já mám 9 ráfek a i to je dosti široký a 215 je natom pěkně naplá ;)-_-

Chci vzádu mít pořádnej límeček.. -_- a ve předu právě ani tolik ne.. Chňápeš?? :) Bude se to dát nějak vyřešit přez ET abych nemusel dávat podložky(dopředu)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

konkrétně: "Alternativně lze použít pneumatiky 185/60 R14 82T na ráfcích 6j x 14 ET38, 195/50 R15 ET43 nebo 185/55 R15 82H (pouze pro zimní provoz) na ráfcích 6J x 15 ET43. Ráfky mohou být z lehké sliriny. Sněhové řetězy nelze použít v kombinaci s ráfkem 6J x 14 ET38 nebo pneu 195/50 R15." Tolik z mého TP. Poradíte mi, která litá kola?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...