Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

dle VTP - 6J x 14 ET 43 , 185/60 R14 alternatívně 185/60 R14 na ráfcích 6J x 14 ET 38. Nějak ty čísla neumím porovnat jestli pneu 185/60 R14 můžu obout na alu kola 6x14" 5x100 ET38. Jsem z toho jelen, tak se raději x krát zeptám, než bych koupil špatně. Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám možnost koupit litá kola na Fabia r.v 2002 v rozměru 5x100, 6,5Jx15 , ET43 a než do nich půjdu rád bych se utvrdil v tom, že tam budou vážně pasovat, proto se raději ještě ptám. Jde mi jedině o to ET43 jest-li tam dostanu v tom rozměru 6,5J. Četl jsem nějaké články, kde píší spíše jedině o 6J kam to pasuje, ale nikde jsme se neutvrdil v tom, že tam to ET43 v 6,5J bude pasovat. Díky moc všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdarec poradí někdo??? Vejdou se 18" alu kola na Fabii RS,bez toho aby někde dřely?

chtěl bych dát na Fábku kola 8JX18" ET35 pneu 215/40 R18

jeslti někdo máte zkušenost s tímto rozměrem prosím napište,chtěl bych vědět jestli je tam dostanu,

díky moc... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už 18", tak s rozměrem 205/35 R18....ty tam dostaneš, chytat to nebude, ale bez snížení to bude jak nakoplá koza...a popravdě na těch 18" to bude utrpení...líný jak dobytek, tvrdý jak prase a na tý Fabce to už ani nevypadá moc dobře...17" jsou ještě jakš takš ok, přeci jen je tam alespoň ten profil 40 (ono na našich silnicích je to se 17 a 18 akorát o pravidelný GO podvozku, hlavně ta přední náprava u ropáka trpí :( )

PS: to co píšeš, tedy šíře 8" ET 35 problém nebude..ale s tou pneu 215/40 by to mohlo vzadu drbat o lemy při prohoupnutí...s pneu co tam patří problém nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim potřeboval bych poradit... Koupil sem alu 16" s pneu 205/55 r16 ale nevim jestli nebudou někde drhnout když bych auto víc naložil. Mělste někro tenhle rozměr na Fabii I??? V rámci uspor bych koupil 205/551 r16 nové nebo 205/50 r16. Mám v TP 205/45 r16 ale nikde sem neviděl za zajímavou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/55 už asi při naložení a hupu chytat budou, jsou to už celkem balony pro platformu Octavia I...na Fabku by měl být profil 205/45 R16, nebo některý kola mají v typáčí i 195/45 R16....205/50 ti chytat nebude, ale na Fabče nemají co dělat, do TP ti to nikdo nezapíše a při STK, případný nehodě, nebo kontrole PČRkem může být problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

jen by jsem se chtěl ujistit zda můžu dát na Fabii Combi 1.9TDI alu kola Triton z Octavie když mají rozměr: 6,0Jx15", ET 38 ale v TP mám pouze 6,0Jx15", ET 43 gumy samozřejmě 195/50 R15 ale evidentně májí ty Tritony špatné ET, jestli jsem dobře pochopil problematiku, tak budou asi víc vystrčené ven, tudíž mám obavy jestli nebudou chytat o blatník, případně o podběh při vytočení plného rejdu. Předem děkuji za odpovědi a trošku schovívavosti za můj první příspěvek. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...