Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

JJ, v TP ET 35 není to vím, ale asi došlo k nedorozumění.... Domníval jsem se,že se jedná o to, aby je dostal na auto a v TP jsem spíš myslel na rozměr pneu, protože jsem původně odpovídal na dotaz od quadrat a ten se ptal pouze na pneu 185/55/15, který v TP uveden je, ale o ET se nezmiňoval... -_- .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jde mi o to, aby prošly při kontrole na STK technikem typu "K". :D V TP je nemám, proto tu kontrolu na potvrzení typovýho listu pro zapsání do TP. Nerad bych je koupil a pak zjistil, že musím vytahnout lemy či něco podobnýho.

A ještě pro znalce. Co přesně je myšleno těmito dvěma odstavci z TUV?:

24D Na zadních podbězích lze docílit namontováním vhodných dílu nebo jinými vhodnými

opatřeními dostatečné zakrytí kol.

24J Na předních podbězích lze docílit namontováním vhodných dílu nebo jinými vhodnými

opatřeními dostatečné zakrytí kol. Podle stavu vybavení vozidla (např. nižší výška vozidla,

rozšíření zakrytí kol atd.) muže být umožněno dostatečné zakrytí kol.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti bude sedět rozměr pneu, tak nikdo nebude zkoumat ET, a ET35 už vůbec ne, páč to je jen malinko širší a není to vidět, klidně je kup, konec konců na plechách budeš mít zimáky néé, takže s nima STK no problem a když, tak ti nějakou sadu půjčim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě koupě nových pneu....jakou značku a typ???poměr cena/výkon... ;)

195/50/15

díky.

osobně ju v tomto rozměru do bridgestone turanza nebo potenza, s potenzy jsem najel 75K km a drží jako přilepené, jen jsou trochu hlučnější, letos zkusím turanzy e300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě koupě nových pneu....jakou značku a typ???poměr cena/výkon... ;)

195/50/15

díky.

osobně ju v tomto rozměru do bridgestone turanza nebo potenza, s potenzy jsem najel 75K km a drží jako přilepené, jen jsou trochu hlučnější, letos zkusím turanzy e300

Ahoj...myslíš ty ER300??

http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatik...il=50&prumer=15

Dobrá cena.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě koupě nových pneu....jakou značku a typ???poměr cena/výkon... ;)

195/50/15

díky.

osobně ju v tomto rozměru do bridgestone turanza nebo potenza, s potenzy jsem najel 75K km a drží jako přilepené, jen jsou trochu hlučnější, letos zkusím turanzy e300

Ahoj...myslíš ty ER300??

http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatik...il=50&prumer=15

Dobrá cena.... :palec2:

jj, ale včera jsem v salonu viděl golfa gti a měl mé oblíbené potenzy, tak pořád nevím, potřeboval bych objektivní srovnání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,objednal sem si nove kola. Ted mam 165/70 R14 a budu davat 195/45 R16,podle mych vypoctu je velikost dosavadniho kola 165/70 R14 -> 2*7+35,56=14+35.56= 49,56cm a nove kolo je 195/45 R16 -> 2*4.5+40.64=9+40,64= 49,64cm, tudiz podle me tachac bude ukazovat stejne jen jizda bude tvrdsi diky nizsimu profilu ;) a navic tyhle kola mam v technicaku protoze mam fabku 2004 :p nejvic me asik tak zajima jak to je s rezervou,kdyz jsou velikosti prakticky uplne totozne,tak rezervu nemenim a nechavam tu co tam je ted,co vy na to B) tak koukam,to sem se ale rozepsal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,objednal sem si nove kola. Ted mam 165/70 R14 a budu davat 195/45 R16,podle mych vypoctu je velikost dosavadniho kola 165/70 R14 -> 2*7+35,56=14+35.56= 49,56cm a nove kolo je 195/45 R16 -> 2*4.5+40.64=9+40,64= 49,64cm, tudiz podle me tachac bude ukazovat stejne jen jizda bude tvrdsi diky nizsimu profilu ;) a navic tyhle kola mam v technicaku protoze mam fabku 2004 :p nejvic me asik tak zajima jak to je s rezervou,kdyz jsou velikosti prakticky uplne totozne,tak rezervu nemenim a nechavam tu co tam je ted,co vy na to B) tak koukam,to sem se ale rozepsal :smich:

na nouzoví dojetí mužeš požít to co jde nasadit ;) , ale pochybuju že máš v techničáku 195/45/16 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,objednal sem si nove kola. Ted mam 165/70 R14 a budu davat  195/45 R16,podle mych vypoctu je velikost dosavadniho kola 165/70 R14 -> 2*7+35,56=14+35.56= 49,56cm a nove kolo je 195/45 R16 -> 2*4.5+40.64=9+40,64= 49,64cm, tudiz podle me tachac bude ukazovat stejne jen jizda bude tvrdsi diky nizsimu profilu  ;)  a navic tyhle kola mam v technicaku protoze mam  fabku 2004  :p  nejvic me asik tak zajima jak to je s rezervou,kdyz jsou velikosti prakticky uplne totozne,tak rezervu nemenim a nechavam tu co tam je ted,co vy na to  B)  tak koukam,to sem se ale rozepsal  :smich:

na nouzoví dojetí mužeš požít to co jde nasadit ;) , ale pochybuju že máš v techničáku 195/45/16 ;)

v technicaku mam 205*45 R16,ale ja radsi uzsi,preci jen nemam fabii RS :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...