Přejít na obsah

Columbu nefunguje


Cutler

Doporučené příspěvky

Dobry den, rano jsem si sednul do auta, nastartoval, columbus se zapnul chvili svitilo logo skoda pote zhasl po chvilce udelal to same a tak furt dokola. Auto je octavia rs 2006 columbus 2009, dodnes vse fungovalo jak ma. Diagnostika hlasi ze spodni limit napeti byl prekrocen na B+, pak chybu open circuit u AUX a potom limited funcionality due low voltage, presne si to nepamatuji a bohuzel nemam soubor u sebe. Zitra nahraji. Navigaci jsem vyndal a byl skoro vytazeny kabel na prave strane z pohledu zepredu. Dle schematu sem nasel vetev B ktera se na prvni pohled zda ok. Co mam delat promerit kabely? Rozdelovac? Zkusit navigaci? Slysel jsem ze je diagnostika primo pro navigaci, nemate ji nekdo potreboval bych to dat dohromady, nebo alespon zjistit jestli neni muj columbus mrtvej. Dekuji za jakekoli info. Jinak jsem zde hledal a nic podobneho zde ani jinde na netu(nejen ceskem) nenasel, mozna se neumim spravne zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Mě tohle začla dělat včera navigace taky. RNS 510(1Z0035680A 17.1.2008) v Octavia II 2005. Vypadá že je asi death. Zapnu, rosvítí se logo škoda a po chvilce zhasne a takhle dokola. Menu vůbec nenaskočí. Odpojená baterka a odpojený konektor rádia nepomohlo. Ještě dodám že občas tomu zhasínal display, tedy skoro pořád po stejném čase a musel jsem ho vždy restartnout (stiskem obou šipek a tlačítke ozn. i.) a pak už to bylo ok.

Nevíte o někom kdo to opravuje ? Popřípadě flashuje a nahrává i nové mapy ?

Editováno: , autor: tomiczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Caute, mám stejný problém. Jednou jsem vytahoval navi columbus z auta, abych to odvezl do servisu nahrát nové mapy, když jsem to vytahoval tak u toho konektoru cosi  zajiskřilo. A po připojení zpátky už nešel zvuk- jen se zapne rozsvítí ale nehraje nic. Ani DVD rádio prostě nic. Nevíte o někom kdo to umí dát dohromady? 

 

Předem díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
před 21 hodinami, TESTASTRETTA napsal:

Opravuji RNS. Tady ukazka. Melo zavadu desky, padly soft. Opraveno, zjisten kod, uprava aby bralo SD karty s vetsi kapacitou, nahrany nove mapy 2020. Zvetseno misto na disku pro ulozeni medii.

20201021_180707.jpg

FB_IMG_1603175176979.jpg

FB_IMG_1603175186536.jpg

20201019_212718.jpg

20201020_012913.jpg

Ahoj mám problem s columbus autoradiom, nereaguje na dotik ani na tlačidlá. Diagnostika nevypisuje chyby len že načítava cd/dvd, skúsil som ho vytiahnut a potom vypisovala že chyba cd/dvd načítava sa, cakajte prosím. Vedel by si ho opraviť? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...
V 15. 3. 2018 na 8:32, ventus napsal:

Caute, mám stejný problém. Jednou jsem vytahoval navi columbus z auta, abych to odvezl do servisu nahrát nové mapy, když jsem to vytahoval tak u toho konektoru cosi  zajiskřilo. A po připojení zpátky už nešel zvuk- jen se zapne rozsvítí ale nehraje nic. Ani DVD rádio prostě nic. Nevíte o někom kdo to umí dát dohromady? 

 

Předem díky...

Zdravim. Môžem sa opýtať ako ste vyriešili ten problém ?? Mam to iste po vybratí radia a nahodení späť nič nehraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...