Přejít na obsah

Octavia 2 - nejlepší motor?


Michhhalll

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

plánuji koupi OCT2 a chci poradit jaký je podle Vás nejlepší motor (cena-poměr-spotřeba-výkon). Nyní mám jedničkovou octávii a 81kw, takže těch 80kw minimum, zvykl jsem si.

Nevyhýbám se benzinu ani naftě, obojí jsme už v minulosti měl a vím, že obojí má výhody-nevýhody.. Také to může být nějaký "žravý" motor, pokud by auto bylo levnější a šlo díky tomu dát do plynu...

Sám nějaké tipy na motory mám, ale nechci Vás ovlivňovat, možná bych ale zkusil něco jiného, než 1.9tdi.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

souhlasím, 1,8TSI je super, nicméně jich je docela málo a přijdou mi docela drahé..

Sám mám 2.0TDI, výkonově naprosto dostačující, pokud by nestačilo, čip na 125kW to spraví - spotřeba, alespoň u mého auta, činí v průměru 5,2 - 5,8l/100km.. ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás,

plánuji koupi OCT2 a chci poradit jaký je podle Vás nejlepší motor (cena-poměr-spotřeba-výkon). Nyní mám jedničkovou octávii a 81kw, takže těch 80kw minimum, zvykl jsem si.

Nevyhýbám se benzinu ani naftě, obojí jsme už v minulosti měl a vím, že obojí má výhody-nevýhody.. Také to může být nějaký "žravý" motor, pokud by auto bylo levnější a šlo díky tomu dát do plynu...

Sám nějaké tipy na motory mám, ale nechci Vás ovlivňovat, možná bych ale zkusil něco jiného, než 1.9tdi.

Děkuji

Ahoj, uz jsi neco koupil? :kol-31:

Ja to vidim takhle:

Jezdis-li velmi casto dalnice (nebo za den vice nez 100 km) urcite 2.0 TDI CR

Pokud se autem pohybujes nejcasteji ve meste, ja bych volil 1.2 TSI

Kdyz jezdis kombinovane, tak asi 1.8 TSI. (Nebo take 2.0 TSI, pokud se ti take tak nehorazne libi RS jako mne :kol-31: , jinak u toho RS bych bral nejspise DSG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, uz jsi neco koupil? :kol-31:

Ja to vidim takhle:

Jezdis-li velmi casto dalnice (nebo za den vice nez 100 km) urcite 2.0 TDI CR

Pokud se autem pohybujes nejcasteji ve meste, ja bych volil 1.2 TSI

Kdyz jezdis kombinovane, tak asi 1.8 TSI. (Nebo take 2.0 TSI, pokud se ti take tak nehorazne libi RS jako mne :kol-31: , jinak u toho RS bych bral nejspise DSG)

suhlasím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...