Přejít na obsah

Svíčky


strnk

Doporučené příspěvky

Nazdárek

ake pouzivate sviecky na feliciu 1.3mpi 50kW a ake mate snimi skusenosti?

povodne som mal Champion RC89PYC boli ok az nato ze po 40 000km zacali hnevat a uplne rovnako vydrzali aj dalsie rovnakej znacky, potom sa mi ich uz nepodarilo pozhanat tak som nasadil Brisk DR15TC uz odzaciatku to nebolo snimi ono a po 12 000km zacalo auto horsie startovat uplne na figu sa rozbiehalo a niekedy aj trhalo s motorom... takze isli spat do prirody... Championky zase niesu k zohnatiu ktovie ci sa este vyrabaju, tak som si nechal poradit NGK BKR6ES dnes som ich zalozil tak som zvedavy ake budu....

Editováno: , autor: strnk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Měnil jsem taky svíčky a championy jsem taky nemohl sehnat, tak jsem koupil Brisk DR15TC a nezdá se mi to snimi. Po nastartování studeného auta jede motor nějak divně a vůbec nechce reagovat na přidání plynu a má tendenci zdechat, po mírném ohřátí už docela jede dobře. Nevím jak dlouho je tam nechám, další na řadě by byly asi taky NGK, jsou doporučované přímo výrobcem, ale to jsou Brisky taky a noc moc. Myslím že nejlepší by byli Champion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Konkrétne číslo neviem , lebo jazdím na LPG, ale s NGK som zatial najviac spokojný.

S Brisk mám žial obdobné skúsenosti - aj verzia Silver- pre LPG .

Ono na tej keramike - jej kvalite proste záleží. Neni to len o materiálu, z akého je iskrisko...

a tvaru iskriska...

Champoin som neskúšal.

Editováno: , autor: alex42
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Je to normálne ,že keď založím nové sviečky a po prejdení asi 500km sú celé čierne ale nie od oleja ale zrejme od spalín , mal som problém s dusením a po výmene sviečok bolo všetko v poriadku ,ale zas mi to začalo robiť, tak som pozrel sviečky a sú čierne. Ďakujem za odpovede vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš BMM nebo MPI? Mě třeba servisák LPG dává do Feldy Denso, bohužel typ teď zrovna nevím, musel bych se mrknout do auta (měl jsem ho ještě donedávna zapsaný v mobilu a jak na potvoru jsem to smázl), ale zkusil bych vyměnit svíce za jiný typ. Ještě musím podotknout že svíce nasadím jak jsou, žádné zklepávání a vydrží 20t km. Že se blíží jejich životnost poznám většinou ani ne podle najetých km, ale podle toho, že začíná motor v režimu nízkých otáček pod plynem cukat, vynechávat zapalování a to je ten pravý čas na výměnu. Pokud by jsi chtěl vědět typ dej vědět sundal bych svíci a opsal bych ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem ti Malta nemusíš , chyba bola v snímači teploty , kmarát je mechanik tak mi ešte odporučil vymeniť ten a zdá sa že pomohlo auto chytilo na prvý a dobre ako predtým a ani nedusí , ale ak náhodou by si to dakedy menil zas tie sviečky daj vedieť ;-) zapíšem si to a mám 1,3 MPI 50 kw ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som ich nehal také nečistil som ich auto ide dobre takže neviem. Auto ide ako predtým ako aj na bezín tak aj na plyn. Ale nvm či neni bohatá zmes na plyne lebo som menil membrány a čo mám kábel na RJ plynu tak sa napojím ale mi neukazuje hodnoty akoby mi zamrzol ten program , hodnoty v tabulke môžem nastavovať ale nevidím otáčky lambdu ako chodí a motorček , tak by som sa chcel spýtať či nemáš nejaký lepší program ako MS dosovský na RJ Tartarini tec 99 díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Poradte mi prosim,ake sviecky mam kupit do felicie.Chystám sa ich vymenit a potrebujem vase odporucania na typ a znacku.V predajni sa ma pýtali ,ze kolko bodove chcem,no ja poznam iba sviecky zo skody 105 jednobodove,tak ake su najlepsie pre Feliciu 1.3 ? Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to MPi 50 kW ,1289cm kubickych ,kde mi to najdu,u nas v predajniach az taka ochota nieje,preto sa obraciam na vas

Standartně se používají 3 bodové. můžeš si tam dát co chceš. Je to dost o penězích. Já používám momentálně Bosch.

Nicméně, pokud jsou nějaké odlišnosti ve velikosti závitu popř. i jiné, stejně ti musí obchodník poradit.

Editováno: , autor: noneac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...