Přejít na obsah

Zadní LED lampy Superb II Sedan


ziza23

Doporučené příspěvky

To je taky řešení, ale asi ne pro ty, co jezdí s autem denně...Já jsem si chtěl udělat klidně i výlet k Ferdovi, i když to mám taky přes celou ČR, ale na autosportslezská nějak zmizely z nabídky vnitřní světla k těm LED lampám, tak to nechám na později protože teď budu nějakou dobu mimo ČR...Máte nějaký tip, kde jinde se dají ty LED lampy koupit za podobnou cenu? Že bych je zatím objednal než se vrátím... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem je zde: http://www.cars-equipment.com/www/en/shop/headlights-taillights-fog-lights-parts/oem-skoda-superb-2-sedan-limousine/

Jsou to lidi z Čech a zasílají velmi rychle, lze se s nimi domluvit a udělat objednávku i na čísle: 732550552 cena 6650kč i s poštovným za celý komplet světla.

Díky za radu, budu to muset nějak udělat, abych mohl používat auto téměř denně a přitom mohl poslat tu jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info...Moc dobrá cena...Jaká byla doba dodání? Nejsem si jistý, ale tuším, že přímo Ferda25 je ochotný poslat ti náhradní jednotku po dobu nakódování, ale to je otázka pro něj...

Editováno: , autor: Hrnca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dodání 4prac. dny. Ferdovi25 jsem napsal. Díky, ať se daří.

Jsou ta světla od Car-Equipment.com kvalitní? Resp. stejně kvalitní jako originál? Tady se mi nepodařilo najít komplet levněji než kolem 10 000 Kč (cca 3 200 Kč za "velká" + 1 500 Kč za "malá", vše 2x samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už mám taky konečně zadní LED lampy...Zakoupeno v Autosport Slezská za 5190,- Měli pouze vnější LED světla bez těch menších, co jsou na kufru... Někdo tu psal, že se musí koupit komplet, aby to k sobě sedělo... Já koupil jen ty velké a krásně to spolu sedí co se týká odstínu (fotky dodám)...Takže z Prahy rovnou k Ferdovi a vše funguje jak má...Tímto opět děkuji Ferdovi za skvěle odvedenou práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odstín je sice stejný, ale je jiná "čirost"....
Máš pravdu, že můžou být ty malý ve víku klidně starého typu, ale nevypadá to tak dobře.

Je to sice jen detail, ale když už, tak už.

 

Např. tady někdo prodává komplet, akorát nevím jak je to s tou originalitou, poř. homologací..... http://www.sbazar.cz/CarsEquipment0/detail/10349508-original-zadni-led-svetla-na-skoda-superb

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prassat: To je od Cars Equipment, to jsou ti samí, od kterých má mika-el (jak jsem se ptal). V inzerátu je pár zajímavostí: 1) na světlech není logo Škoda (nebo tam aspoň není vidět), 2) píše jen čísla 095-096, což jsou jen vnější světla, ta malá jsou 093-094.

 

Až si budu na podzim nechat LED světla dělat, asi půjdu do originál Škoda. Tady nikde nevidím homologaci. A nikdo mi asi ani neřekne, jak to s ní je, takže na to kašlu. Nechci slevu za každou cenu. ;-)

 

P.S.: Tak originály to určitě nejsou, originální světla mají tam, kde je země výroby, materiály a číslo dílu, taky nálepku QC, datum výroby a logo Škoda/VW.

 

Jinak, Hrnca: nemůže to tak úplně vizuálně sedět, ty LED světla (malé i velké) v sobě mají dlouhý pruh s odrazkou přes oba kusy. A čirost je opravdu jiná. Jasně, jsou to 3 000 Kč, ale stejně. :-)

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si asi 2 tydny dopisoval s panem z Car Equipment a mel jsem slibenou celou sadu...svetla mela byt do 4 dnu skladem ale ani po 2 tydnech nic...pry se porad proclivaji...ve stredu mela byt svetla konecne skladem,tak jsem sedl do auta a vyrazil do Prahy...V Praze mi dosla sms ze to nestihli proclit,proto jsem zajel do Autosport Slezska, kde mi pan sdelil,ze maji pouze vnejsi lampy...ja chtel puvodne taky komplet...vzal jsem je jen proto,ze jsem nechtel prijet domu s prazdnou a s tim,ze pak sezenu ty mensi svetla...Nebylo to z duvodu,abych usetril...Hlavne jsem chtel vyresit kodovani kdyz jsem byl v cechach...K memu velkemu prekvapeni ty svetla k tem puvodnim mensim pekne sedi,ale klidne si dokoupim ty mensi,pokud jsou opravdu hezci...foto narychlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po náročném víkendu  jsem se konečně dostal k tomu, abych sem hodil slíbenou fotku...Když se na to dívám, tak je pravda, že to k sobě úplně perfektně nesedí a hned po příjezdu z dovolené objednám vnitřní části světel...Myslím, že jsem je viděl na OBautodíly za 1500 za kus. Není to žádný šílený rozdíl, ale když už, tak ať to vypadá jak má...

post-88088-0-92382600-1434273588_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jak jsem psal výše, hned po dovolené jsem objednal vnitřní části LED světel. Opravdu to vypadá mnohem lépe. Bohužel se mi napoprvé nepodařilo sehnat celý komplet, ale už je vše, jak má být. Myslím, že LED světla hodně omladí zadek Superbu...Všem doporučuji :-)

post-88088-0-43155400-1439934551_thumb.j

post-88088-0-83000000-1439934758_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...