Přejít na obsah

Zadní LED lampy Superb II Sedan


ziza23

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

tak ja sem koupil tu nejnovejsi BCM jednotku se softem 658.

dal sem ji tam pres vasila me to neslo nakodovat online .dal sem to rucne.pak sem dal kodovani led zadnich svetel to probehlo uspesne+parametrizace.ale stejne mi to stale hlasilo chybu a pak semi to uplne rozjebalo a svitilo mi jen na kufru mlhovka a zpatecka!!! takze sem stoho uplne zoufalej sral sem se stim asi 2 hodky anic nepomohlo.i kdyz sem to skousel kodovat bud rok co mam auto nebo i rok 2012 a stejne nic.

neporadime nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám jen už asi půl roku na Superbu a jediné, co není úplně ok je to, že spodní část světel LEDek svítí víc, než by měla. Nicméně to by měl vyřešit nový software, který chystá škodovka za chvíli vypustit. Bude obsahovat možnost úpravy jednotky a napětí tak, aby světla svítili správně. Tady je pár foto, jak vypadají.

post-53853-0-94573700-1344419019_thumb.j

post-53853-0-96206700-1344419202_thumb.j

post-53853-0-43121600-1344419219_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filipku, taky mám nové LED lampy a také mi svítí kontrolka žárovky. Probíral jsem to s několika lidmi a prý Škodovka přijde s novým softwarem někdy tento týden, který bude umožňovat na kódování jednotky tak, aby šlo do světel správné napětí atd... Jediný dopad je to, že světla svítí víc, než by měly, takže večer LEDky trošku oslňují :) Být tebou vydržím a nebo se zeptám ve Škodovce, jestli už jim vyšel ten nový software, který používají pro načítání chyb z aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...