Přejít na obsah

Zadní LED lampy Superb II Sedan


ziza23

Doporučené příspěvky

Mně se zadní LED lampy sedanu před faceliftem líbí. Ano, je to ještě trochu neohrabané podobně jako Audi nebo Passaty s prvními LED ("trubice" na styl Octavie III vypadají líp), ale přesto na mě LED světla působí lépe než klasiky. Jediné, co je škoda, je fakt, že zadní LED lampy před faceliftem nesvítí do boku jako původní žárovkové provedení. Abych ale pravdu řekl, zadní LED lampy Superbu II po faceliftu se mi nelíbí. Combi ano, sedan ne. Měli to spíš udělat stylem O3. Přední světla jsou jiné kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím vás, potřebuji sehnat někoho na Moravě či Slezsku kdo mi zprovozní, nakóduje atd. zadní LED lampy.

K mistru ferdovi to mám bohužel 450km. Díky za případné informace. 

 

Počínaje dnešním dnem je možné na Moravě (po domluvě i jinde) pomoci s upravením eeprom po výměnách jednotlivých LED žárovek exterieru + správně nakódovat zadní LED lampy z Laurin a Klement SII (nastavení jasu a vyřešení kontrolky prasklých žárovek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 25. 7. 2016 at 6:47, Predseda napsal:

Ahoj, zvažuji koupi těchto světel na svého Supa.Není zde někdo z okolí Kolínska kdo by je dokázal správně nastavit.

Strakonice... ferda25... isiel som tam z Bratislavy :D spojil som to s vyletom ale za ten servis co robi stoji za to... a urcite odporucam vymenit je to 100 a jedna oproti predfaceliftovim... auto ozije designovo ako nikdy... :) plus daj do smeroviek zadnych LED... je famozny vysledok na ktory sa stale niekto pyta, nedavno ma jeden sledoval az do nakupneho centra aby dostal odpoved :D:D 

DSC_0584.JPG

Editováno: , autor: Darro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2016 at 15:24, Darro napsal:

Strakonice... ferda25... isiel som tam z Bratislavy :D spojil som to s vyletom ale za ten servis co robi stoji za to... a urcite odporucam vymenit je to 100 a jedna oproti predfaceliftovim... auto ozije designovo ako nikdy... :) plus daj do smeroviek zadnych LED... je famozny vysledok na ktory sa stale niekto pyta, nedavno ma jeden sledoval az do nakupneho centra aby dostal odpoved :D:D 

DSC_0584.JPG

@Darro

Nejak som ten záver nepochopil....
Ferdo ti nakódoval aj led smerovky????

Editováno: , autor: Albion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Albion: Smerovky su CANBUS, nastavoval zadne svetla svietivost, hmlovky, denne svietenie, denne predne, otvaranie zatvaranie kufra na kluci a detaily... myslim ze ked sa s nim spojis povie ti vsetko, bol som tam asi 30min s vymenou aj upravou RJ... 

 

fobik: Svetla su original... nahradny diel pre MR2013. Osvetlenie SPZ je celkovy SMD24 modul pre VW/Audi, vyhoda ze sa neprehrieva ako niektore LED sulfidky... (aj ked maju chladic na sebe - vyskusal som palili jak svina :D ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Darro: To osvětlení do RZ na kombi máš 3AF 943 021 A nebo to má nějaké jiné označení?

http://www.auto-doplnky.com/led-osvetleni-spz-skoda-superb-ii-facelift-2013-2-led-original-000052110-p39641 píší, že nepasuje na předFL, tak se raději ptám.

Tak už jsem našel seznam věcí:

Samotná LED světla:
3AF943021A 2x sada za 240,- + ,- pošta

Redukce(dá si i bez ní, ale pro auta v záruce nedoporučuji):
4B0971832 2x
535972712 2x
000979020E 2x 
N90764701  4x
(nutno kvalitně nalisovat)

Editováno: , autor: m.a.x.i.m.u.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, m.a.x.i.m.u.s napsal:

Darro: To osvětlení do RZ na kombi máš 3AF 943 021 A nebo to má nějaké jiné označení?

http://www.auto-doplnky.com/led-osvetleni-spz-skoda-superb-ii-facelift-2013-2-led-original-000052110-p39641 píší, že nepasuje na předFL, tak se raději ptám.

Tak už jsem našel seznam věcí:

Samotná LED světla:
3AF943021A 2x sada za 240,- + ,- pošta

Redukce(dá si i bez ní, ale pro auta v záruce nedoporučuji):
4B0971832 2x
535972712 2x
000979020E 2x 
N90764701  4x
(nutno kvalitně nalisovat)

Hmm... tak tie oznacenia absolutne netusim... Ale mam tieto z obrazku a na baleni toto oznacenie... Ked som bol za Ferdou25 v Strakoniciach tak som mu len povedal ze idem menit aj osvetlenie ŠPZ za cely modul s 24smd, co vsetko prerobil/nakodoval je jeho tajomstvo :) ... ale su tam uz cez rok a vsetko OK. 

20170208_221748.jpg

20170208_221756.jpg

Screenshot_20170208-223252.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 roky později...

Nazdar ľudia. Myslím že to sem patrí. Kúpil som si LED zadné svetlá z L&K Superb II sedan. Samozrejme že mi hlásia chyby a tiež že svietia neprirodzene silno. Moja otázka znie… moja BCM je 1K0937087A so softom 0360. Môj mechanik to nakódovať nevie a vravel mi že mi treba BCM s novším softom. Vedeli by ste mi poradiť číslo BCM a číslo softu s ktorými to bude fungovať? Alebo niekoho v okolí Košíc na Slovensku kto to vie nakódovať aj so starou BCM? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb sedan LaK s Led pouzival BCM  1K0937087A so softom 0360 nieje problem v BA naparametrizovat taku BCM. Kto ma spraveny script otazka par minut skoda ze to je cez pol republiky. P.S @Wirer tvoj kamos  s KE s rovnakym menom ako mas ty bude mat na predaj novsiu BCM a mozno bude vediet aj nastavit BCM na LED.

Editováno: , autor: dlbx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...