Přejít na obsah

Zadní LED lampy Superb II Sedan


ziza23

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Koupil jsem je taky na Autosport Slezská, měli skladem, poslání okamžitě. Přivezl jsem k ferdovi (Strakonice), ten za hodinu nakódoval (i vypnul chyby SPZ a parkovaček v LED), zapnul i pár dalších finesek na Superbovi a vše šlape jak má.

Mohu doporučit a děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

chystam se davat na SII Limo origo zadni LED z L&K. Planuji je koupit v obautodilech. Jak je to s tema stredovejma svetlama? V ob uvadi:

- při výměně těchto světel za klasické,je třeba objednat i světla dveřní (3TD945093)

Je to skutecne nutne? Nebude to s puvodnima fungovat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, diky a staci po prohozeni jen nakodovat nebo se muse davat jeste nejakej rezistor viz. Autosport Slezská "Vozidlo,které je vybaveno signalizací prasklé žárovky může hlásit po namontování chybu,některá vozidla se dají upravit nastavením počítače ve vozidle,jiná chtějí při montáži použít rezistory, aby se eliminovalo chybové hlašení světel. Rezistory nejsou součástí balení.(na brzdová světla se musejí použít rezistory které reagují v závislosti na proud - brzdová světla se přisvicují)."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pochopil jsem to správně tak, že když zapojím LED světla, nejen že mi to bude hlásit chybu žárovky, ale bez nakódování to ani nebude svítit jak má? Jde mi o to, jestli se rozhodnu jet je nakódovat, mám je namontovat doma nebo až na místě kde se budou kódovat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...