Přejít na obsah

Corner funkce - přisvěcování mlhovkami


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

galeo já ti nevím, nejjednodušší bude nejdřív zkusit nakódovat BCM ..pokud to půjde, musí se Ti rozsvítit kontrolka vadných žárovek a diag. bude psát přerušená levá pravá hmlovka a pak jen natáhnout kousky drátů z BCM do oddělovacího prostoru , kde jsou ještě od obou hmlovek přívody nespojené a od spínače světel jeden do BCM a je to ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tiež by ma zaujímalo či sa dá corner funkcia aktivovať cez software, pretože ja som kúpil fabku monte carlo v marci 2011 a nemám túto funkciu, ale od júla 2011 už bola táto funkcia ako základná výbava, pýtal som sa nato v servise a tam mi len jednoducho odpovedali ze to nemám v mojej výbave...tak neviem, dosť by sa to hodilo keďže tie svetlá síce svietia dobre ale keď niekde odbočujem tak tam nevidím ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner muzou byt i bez natacecich svetel. K natacecim svetlum jsou pak Corner svetla vzdy.

Lidi uz jsou na to celkem zvykli. :)

Ja jsem jen Praha a okoli, ale na Slovensku je urcite taky plno machru s diagnostikou. :)

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešíl s Vášou v Prostějově. Musí se natáhnout kabely do jednotky která je pod nad tyčkou řízení v palubní desce. Není tak skoro žádný přistup a je to možné jen po demontáži palubovky proto sem od toho ustoupil. Mám nakodovaný Staging, zamčení a cruise control.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cruise control jen zobrazuje místo počítadla celkových kilometrů rychlost, na kterou je nastaven tempomat - malými číslicemi, pokud je deaktivovaný a velkými, pokud je aktivní. Pokud máš aktualizovaný SW ŘJ motoru (což postupem času budou mít asi všichni), tak už to aktivovat nejde.

Obrázek pro představu: http://moje.auto.cz/?sekce=foto&im_id=im_4ea5ba703bb51&ga_id=GA_4d8c46e625f91

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je to "zbytečný údaj, který by jen rozptyloval pozornost řidiče od sledování dopravní situace" - aspoň tak se k zobrazování podobných doplňkových údajů staví dopravní experti zastupovaní softvéráři a vývojem výrobců obecně. Proč si myslíš, že z aut zmizely teploměry chladicí kapaliny a tam kde jsou jako "příplatková výbava", je jejich údaj filtrován softwarem palubní desky tak, že ukazují "normální teplotu motoru" bez jediného pohybu rafiky, i kdy skutečná teplota kolíše mezi 40°C a 90°C? Spolu s €urohujerama do budoucna avizovaným povinným vybavením aut omezovači maximální rychlosti řízenými navigačním systémem GPS (jednoduše nedovolí v místě omezení překročit předepsanou rychlost) si čím dál častěji říkám, kdy nám Velký Bratr odebere i právo si vůbec sami řídit naše vlastní auta... Sry za OT, ale nemohl jsem si pomoct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... avizovaným povinným vybavením aut omezovači maximální rychlosti řízenými navigačním systémem GPS (jednoduše nedovolí v místě omezení překročit předepsanou rychlost) ...

...i právo si vůbec sami řídit naše vlastní auta.

Snad aby ta EU padla - taky jsem o tom slysel a dozit takovych veci bych se nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím pánové

Mám fábku II 2012 eleganci (mhlovky i denní svícení mám) a dočetl jsem se že dodělání corneru je pouze na aktivaci? Není potřeba žádná instalace kabelů? :kol-27: Měl bych o tuto funkci zájem ale nejsem nějaký expert.

Jsou i další funkce které by se daly aktivovat jako třeba "staging"?

Hodně se tu na foru mluví o leaving home,comin home,cruise control...oč přesně jde?

Děkuji za odpověď ;) ;)

Editováno: , autor: Pompeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leaving home je funkce "dosvitu" hlavními světly po uzamčení vozu centrálem nebo jeho dálkovým ovládáním - prostě auto Ti posvítí na cestu domů a po určité předem nastavené době světla zhasne. Obdobná je funkce "coming home" - pomocí dálkového ovládání si rozsvítíš světla na autě odstaveném opodál, abys cestou k němu nešlápnul do .... Cruise control pak je totéž co tempomat. Může se tak samozřejmě označovat další funkce související s udržováním nastavené rychlosti nebo dodržováním max. povolené rychlosti - většinou jde o principiálně podobná zařízení, jen slovně odlišená kvůli patentovým právům jiným "obchodním názvem funkce"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...