Přejít na obsah

Corner funkce - přisvěcování mlhovkami


Pawouk

Doporučené příspěvky

funkce Cruise Control je to ze ti to na palubaku pise kolik mas na tempomatu nastaveno, ale funguje to jen s nekterymi jednotkami a myslim ze po aktualizaci na novejsi verzi ti ta funkce stejne prestane fungovat.

jinak nejsem si jisty, ale myslim, ze na fabii to nestaci jen dokodovat, ale musi se neja tahat draty, zkus si procist forum a urcite najdes odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, kde jsi se to dočetl, že to jde pouze aktivací? Dej sem případně odkaz, zajímalo by to asi hodně lidí, kteří si corner aktivovali tak, že museli tahat kabely do jednotky, jinak to totiž nejde. Pokud tedy už z výroby nemáš natáčecí světla, pak to jde jen aktivací.

Staging se aktivovat dá - ř. j. budíků a adaptace. To samé cruise control (zobrazení paměti tempomatu), ale pouze ve starší verzi SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mam roomster 2012 a povodne som corner funkciu nemal,da sa to dotacne namontovat,ale je potrebne prerobit kablovy zvazok pred.hmloviek,rozpojit to v motorovej casti,natiahnut nove kable do interieru a napojit sa do RJ.Ale vozidla,ktore nemaju ESP - nebude corner fungovat na 100% - kruzok volantu je iny.Mne corner momentalne funguje len pri vyhodeni smerovky a nie pri vytoceni volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat, zda někdo již řešil dodělání corner funkce mlhovek na Fabce 2008 (tedy před faceliftem). Něco málo jsem se tu dočetl, ale rád bych to dal dohromady kompletně tady....

Pokud mám v autě ESP, je tedy třeba udělat co??

1, koupit si nové mlhovky - je to nutné, nešlo by jen přepojit vedení od mlhovek, případně doplnit diody pro oddělení obvodu mlhovek a přísvitu??

2, je nutné koupit řídící jednotku? nebo se dá stará nějak přeprogramovat a doplnit do ní vodiče??

Na kolik závěrem celá sranda přijde zhruba??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu netuším, ale někdy se to tu už řešilo ve foru. Mám jak corner tak natáčení, a natáčení hodnotím velmi pozitivně (a je s tím i sranda, po cuknutí volnatem cuknou i světla :-) ) ale ty cornery kdyby tam nebyly, tak by mi to nevadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

u předfaceliftových modelů se to pozná podle mlhovek - kulaté nejsou corner, hranané ano (až na nějaké výjimky, tuším greenline verze nebo něco takového)

u faceliftovaných modelů vypadají ty mlhovky stejně, tam pak záleží na konkrétním voze, jestli tam jsou nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...