Přejít na obsah

Štítek s kódy ke klíčům


froggy

Doporučené příspěvky

Dodává se k současným modelům škoda ještě takový plastový zavírací štítek s kódy? U starší Fabie jsem to měl u klíčů, kdežto k novému autu jsem to už nedostal. Jak dnes funguje, když si potřebuju nechat udělat náhradní klíč? Snad jsem to nestratil... ale u klíčů to určitě nebylo.

Co jste ke klíčům dostali vy? Nejlépe letošní modely aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodává se k současným modelům škoda ještě takový plastový zavírací štítek s kódy? U starší Fabie jsem to měl u klíčů, kdežto k novému autu jsem to už nedostal. Jak dnes funguje, když si potřebuju nechat udělat náhradní klíč? Snad jsem to nestratil... ale u klíčů to určitě nebylo.

Co jste ke klíčům dostali vy? Nejlépe letošní modely aut...

Nevím jak je to dnes, ale já to v listopadu 2009 u klíčů měl, jak píše "froggy" plastový uzavíratelný štítek s čísly a čárovými kódy (MR 2010)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná už teď šetří i na tom štítku. Pokud chtějí, abychom si za velké peníze nechali zjišťřovat kódy a dělat náhradní klíče v autorizovaném servisu tak "je to hnus velebnosti". Nehledě na to že různí všeumělové si pak podle VIN, které je umístěné za čelním sklem mohou vyrobit klíč i s čipem k imobilizéru jak píše "Wojnar". Nahrává pak ŠA zlodějům, respektive i sobě. Ukradené auto je potencionální nový zákazník na další nové???

Editováno: , autor: Salus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže klíče mám teď před sebou a kromě černého štítku s částí VIN kódu jak píše Jikra jsou v uzavíratelném pouzdře ještě 2 samolepky jedna je ve formátu ** **** a druhá ve formátu ***xxx*xxx******* (přičemž * znamená číslici a x znamená písmeno), kromě toho je ke klíčům ještě další přívěsek, který už není v uzavíratelném plastovém obalu ale je to štítek na tužším papíru s čárovým kódem a dalšími čísly. To je vše co jsem při koupi auta s klíčema dostal. A mimo jiné mi bylo řečeno,že tyto údaje budu muset předložit výrobci náhradních klíčů, pokud bych si chtěl buď nechat přidělat další klíč. Možná jsem ještě zapomněl, jedná se o klíč s dálkovým ovládáním centrálního zamykání.

Editováno: , autor: Salus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil fábii 1 z bazaru bez štítku a pouze s jedním klíčem. Kde, jak a za kolik mi udělají další klíč včetně kodu k imo, který je v klíči ? Díky

A to jsem si myslel, že jsem na tom bez štítku špatně :-D

Zkus autorizovaný servis, už to tu padlo, že podle VIN kódu se dá ledasco vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil fábii 1 z bazaru bez štítku a pouze s jedním klíčem. Kde, jak a za kolik mi udělají další klíč včetně kodu k imo, který je v klíči ? Díky

radšej vymeň celú sadu zámkov pre istotu..kto vie,kto všetko má kľúče od tvojej Fábie..nové kľúče po výmene si necháš prispôsobiť v servise cez VAG alebo VAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FI Ti klíč udělá každej lepší zámečník, udělá kompletní klon jak mechanickej tak elektrickej pak už nepotřebuješ nikam jezdit, cena okolo 500,- V aut. servisu 3x tolik, ale máš zas jistotu že pokud je někde nějakej "zapomenutej"klíč tak s ním nikdo auto nenastartuje, neb při přizpůsobení immo se přizpůsobují vždy všechny immo čipy najednou....

Salus : to máš asi ještě starší předfacelift auto ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,já koupil bazarové auto u autorizovaného prodejce tady u nás v Ostravě. Dostal jsem oba klíče,klíče od Defendu ... ale na druhých klíčích nebyl štítek s PINem. Prodejce mi řekl,že vše co k autu je,to mi dali .... Pro jistotu jsem si nechal oba klíče přepinovat ... ale co mě trápí více,že mi v autorizované, servise nebyli schopni ten PIN zjistit :( jde mi o to,že si chci nechat na udělat tady od jednoho člena z fora MaxiDot a bez PINu nevím,zda to půjde .... ještě jsem to s ním neřešil,zatím se ptám vás ... je nějaká možnost ten PIN zjistit??? Mám F II r.v. 2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nechával jsem si dělat nový klíč (podle VIN) a fakt si nevzpomenu jestli jsem se musel prokazovat občankou nebo dokonce velkým techničákem.

Pravda, bylo to před čtyřmi roky.

To ale nic nemění na tom, že pokud ne, tak dobře to asi není. Samo, DO a IMMO bez samotného auta nenakóduje, ale minimálně pro odemčení auta a spínačky poslouží.

Zase, dnes se auto odemyká bez klíče, zadarmo a hned, a ne že si k tomu budu nechat dělat klíč, čekat několik dnů a cálovat 3 litry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...