Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

Pokud snad ještě stále někdo jezdíte s nepohyblivými ručičkami budíků a na sedmi stránkách diskuze tohohle tématu jste se jen dozvěděli, že to někdo umí opravit za úplatu, mrkněte sem:

http://www(tecka)octaviaclub(tecka)cz/oc/index.php?option=com_content&task=view&id=196&Itemid=30

Mně se několik měsíců ručičky takřka nepohnuly a nepomohla žádná ze zmíněných rad na tomto fóru. Výše uvedený odkaz jsem našel cca před čtrnácti dny, okamžitě aplikoval a hle, vše zase funguje!

Přeji mnoho šťastných kilometrů

P.S. Omlouvám se za nešikovně napsaný odkaz, funkční odkaz administrátor tohohle fóra nepovolí vložit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim, koupil jsem si ted starsi oktavku r.v. 1999 -nafta, a pri pootoceni klicku nez nastartuji, se rucicka otackomeru zacne neposedne komihat, kdyz nastartuji ukazuje v poradku, ale to kmitani predtim me nijak neuklidnuje. Je to v poradku, nebo to mam resit ? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

pokud kmita rucicka a po cca par vterinach prestane a najedou vsechny ostatni vyleti do spravne polohy - tak se servomotorek nekalibruje - diky protacejici hridelce uvnitr v servomotorku - vetsinou se to posere diky tomu ze se casto sundavaji rucicky z budiku

po nastart. se rucicky kalibruji - presneji maji za ukol dohledat spodni doraz, pokud nenajde a protaci se v servu prave ono ozub.kolecko, tak rucicka kmita par vterin a ostatni serva cekaji.

Kmitani prestane asi za 5 vterin a pak vse je tak jak ma - i ostatni serva jsou pripravena

post-3876-056438600 1283056745_thumb.jpg

post-3876-052114700 1283056751_thumb.jpg

post-3876-047365500 1283056766_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,tak ručičky mi padají také.Z počátku nenápadně sem tam,ted už pravidelně(hlavně když natankuju).Koukal jsem na odkaz kolegy JAMIEK a je to tam popsáno detailně ale pokud by se našel někdo kdo to zvládne opravit z okolí Teplic a okruhu cca 60km pls dejte vědět. :help: Pokud by jsem budíky rozebral tak už je nikdo nedá dohromady :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ad padající ručičky: 605580160 - tak tohle číslo jsem našel na tomto fóru, jelikož jsem měl stejný problém jako spousta lidí s Oktávkou s RV pod 2000, tak jsem na něj zavolal, ozval se mi maník, řekl, ať za 3 dny přijedu do Šlapanic u Brna. Když jsem přijel, tak mě poslal, ať se jdu třeba někam projít nebo najíst a za hodinu, že se sejdeme. Auto mi vrátil, vyinkasoval 1200 a dal mi dokonce na opravu záruku. Ručičky už 3 měsíce fungují. Doporučuji. Určitě bych se v tom, jakožto laik, nehrabal a nerozebíral to, byť to vypadá, podle toho jak to měl rychle a dle toho, co čtu tady, že to bude nějaká prkotina. A propos. Servisy nezklamaly. Tam mi řekli, že se tam s tím nikdo drbat nebude, prostě, že vyhodí celou přístrojovku a dají mi tam novou, což je také řešení :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma nekdo tez problem v okoli HK - taky opr. padani rucicek, cukajici ukazatele, spodni LCD displaje pal.pc

post-3876-0-48736700-1292165768_thumb.jp

post-3876-0-88148800-1292165777_thumb.jp

post-3876-0-25751200-1292166483_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Hledám někoho, kdo by do 500,- z okolí Olomouce opravil. Včera mi to začlo dělat a ke konci jízdy už to šlo všechno v pořádku, jsem zvědavej, co to bude dělat dnes, ale pro případ už ať mám pojistku.

(Padají všechny ručičky na chvíli naskočily, ke konci jízdy pak šly stále)

Editováno: , autor: Rygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hledám někoho, kdo by do 500,- z okolí Olomouce opravil. Včera mi to začlo dělat a ke konci jízdy už to šlo všechno v pořádku, jsem zvědavej, co to bude dělat dnes, ale pro případ už ať mám pojistku.

(Padají všechny ručičky na chvíli naskočily, ke konci jízdy pak šly stále)

Prostějov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Čau lidi. Mám problém s padáním ručiček tachometrů u Octavie I. Nevíte kdo to opravuje v okolí Kladna, nebo přímo na Kladně? Díky za info.

z kladna mi ve stredu prijede vuz a veze 2 tacho vadne a jeste starter se tam bude menit,Tak pokud chces dam ti na nej kontakt a mohl by vzit i tvuj tacho mel bys to hned hotove a bez cesty.mifii@tv-video-sat.cz 777932380

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schvalne kolik bere kdo zvas za hodinu prace.Uctuju si za opravu 1200Kč to jsou 4 hodiny me prace.Rozebrani budiku,oprava,vycisteni tist.spoje,opet montaz,zkalibrovani rucicek a prezkouseni na kontr.stolici.Kdyz se vyndavaji z vozu a nandavaji a delam i diagnostiku jsou to 300Kč na vic.Je to moc?Nepocitam mesice hledani a vyrabeni kontr.stolice a investice do diagnostiky(tu ma dnes z vas spousta lidi).Nechci na tom zbohatnout,penize si umim vydelat i jinak a prace mam vic nez dost.Kupujte si na vrakovisti starsi budiky,na kterych se zavada snad neprojevi,nebo nove od skoda servisu.Kazdy mate na vyber.Nikomu se nenutim,jen nabizim jednu z moznosti.Rad pomuzu.Zdravim vsechny fandy vozu skoda -_-

Zdarec děláš jeste opravy tech budíku?pisni dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...