Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

to mifii:

Tak sa nehambi a kludne sem napíš ako to letuješ aby to šlapalo na 100% ;) Zákazníkov tým nestratíš, tí čo elektrike nerozumia si to dajú za úplatu urobit tebe a tí čo sa v tom radi porýpu sa aj tak v tom budú sami rýpat lol

jasne ze letuju ale jen proto abychmohl vymenit zaletovanou soucastku :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
Nove poznatky:Dnes jsem opravoval panel přístrojů na passatu B5 r.v.97 .Mel stejnou zavadu padajicich rucicek.Deska pristroju je uplne jina nez na octavii a odchazi tam neco jineho.Dnes dopoledne sem na tom delal a nasel!Tak kdyby nekdo potreboval umim opravit. :)

zdravím , chcem sa spýtať nejdu mi budíky na octavii padaju mi ručičky ,kde by mohla byť chyba chcel by som si to preletovať mikropájkov , díki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
Prosim Vas nemate niekto kontakt na niekoho kto by to vedel opravit v blizkosti BRATISLAVY alebo priamo z Bratislavy???

Ja som to vyriešil tak, že som šiel do orig. Škodováckej opravne, povedal som im, že im dám za to 2000.- vtedy ešte SK, a ak to bude drahšie, nech to nerobia, a oni mi to opravili... Tých 2000.- tu berú viacerí, ale ak mám dať ešte aj na cestu, tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,

mal som tento problem v casoch ked nikto nechcel prezradit ako sa to da opravit. Mne sa to nakoniec podarilo na 5 krat.. ..prist na podstatu problemu. Na zaciatku som skusal preletovavat nozicky stabilizatora, ..niekolko pokusov, potom som mu prikupil pasivny chladic.. ..nepomohlo a nakoniec bola chyba nasledovna: ..vo vacsine pripadov sa vplvom prehrievania stabilizatora narusia spojenia medzi dvoma stranami dosky. Takze nie je dolezite preletovavat nozicky stabilizatora (vtedy sa v dosledku prehrievania cinovackou moze porucha kratkodobo odstranit), ale prepojenia dvoch stran plosnych spojeni v okoli stabilizatora. Toto byva podla mna najcastejsi problem. KYm som na toto prisiel niekolko krat som sa pokusal odstranit poruchu nekonecnym preletovavnim stabilizatora.. :p

Pripajam niekolko fotiek ktore mozno pomozu... ..na fotkach je stabilizator s dorobenym chladicom, jeden s prepojov na ktore smeruje cervena sipka sa nachadza pod stabilizatorom a ten byva poskodeny. Ja som tieto cesticky prepojil izolovanym drotom.

post-10391-1248564017_thumb.jpg

post-10391-1248564035_thumb.jpg

post-10391-1248564054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pekna prace ,ale myslim si ze zbytecna.Ma oprava vyjde na cca 10minut a oprava prezije auto ;) mifii@tiscali.cz ,100-ky spokojenych zakazniku bez jedinne reklamace dokonce i autorizovane servizi se uz naucili jezdit za mnou.Nove oprava tacho Peugeot 206 Jaeger zasekavajici se rucicky + oprava vadnych maxidot display + oprava tacho renault-zhasinani celeho pristrojoveho stitu.

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar, to ze to ty robis za 10 min je sice pekne, ale auto by som mal doma nepojazdne urcite dlhsie a bolo by to podstatne drahsie ako ked som si to opravil sam... :p

Pekna prace ,ale myslim si ze zbytecna.Ma oprava vyjde na cca 10minut a oprava prezije auto ;) mifii@tiscali.cz ,100-ky spokojenych zakazniku bez jedinne reklamace dokonce i autorizovane servizi se uz naucili jezdit za mnou.Nove oprava tacho Peugeot 206 Jaeger zasekavajici se rucicky + oprava vadnych maxidot display + oprava tacho renault-zhasinani celeho pristrojoveho stitu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jak koukam same zlate rucicky. :palec2:

Preji vsem s problemovymi tacho ,aby nasli opravdovou pomoc a ne nejakeho "kutila".Tim nezminuji nikoho tady, je tu spousta sikovnych lidi.Ale nepral bych nikomu starosti s tacho,jako mel muj zakaznik ,ktery nakonec s prosikem prinesl zbastlene tacho ke mne.Napred sem to chtel vzdat ,kdyz sem videl prepalene spoje,prokovy prodratovane a spousty zkratu i pod IO.Ale nakonec se podarilo a tacho je funkcni.O rozlamanem plastu a ztracenych sroubcich nemluvim.Takze preju vsem spousty OPRAVENYCH tacho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim kolegove pristrojovek, klasika u vsech stejny do urciteho roku, ale ted tady mam poprve pristrojovku novejsi a misto zarovek -svitici diody , a padaji rucicky, neverim ze to bude u stabylizatoru,, tady je postaveny na vysku z chladicem, tady bude mozna jina vada,auto ani nejde nastartovat,protoze ani neodpovida immo, zatim to resim.

Editováno: , autor: Romanky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se tez povedlo,,byl jsem zamestnanec TV servis ,tak elektronika je moje hoby,co se tyce slaboproudu. Ted uz posledni vec, litaji me hodiny dopredu stale dokola jak kdybych stale drzel knoflik nastaveni. Minuty jdou nastavit.

Editováno: , autor: Romanky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čaute všetci čo ste priaznivcami vozidiel Octávia! Mám v posledných týždňoch tiež patálie so spadujúcimi ručičkami na prístrojovej doske ( mám Oct.1.9 SDI, r.v. 99).Je tu toho dosť popísané o ich oprave aj s obrazovými prílohami lenže bohužiaľ ja som vychovaný na starých škodovkách a žigulákoch, ale nerobí mi problém opraviť si mechanické časti a súčiastky sám(tiež ich drobné opravy) na Octávke.S takouto opravou ako je prístrojovka nemám skúsenosti ani potrebné náradie a preto by som bol vďačný keby mi niekto mohol poradiť (a dať kontakt) kde v okolí Žiliny, Pov.Bystrice alebo blizko moravských hraníc nie je niekto skúsený a fundovaný na ich opravu. Díky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak po delsi dobe se mi na stul dostala zase jedna chutovka.Nebudu jmenovat majitele ani opravare ,jen vam ukazu jak chudinky vypadaly.Opravil jsem a majitel opet spokojene jezdi.Kdyby mel nekdo problem s cukanim rucicek pri zapnuti a vypnuti klicku zapalovani-Muzu opravit pripadne poradit.

post-4884-1269811059,7226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takže znova :-(

Dal jsem dotaz a je to zamčený....???

Dobrý den,

nefunkční ukazatel rychlosti octavia TDi r.v.99.Někdy ukazuje a někdy ne.Pokud neukazuje,projeví se to tak, že během jízdy ručička vyskáče až někam k 220 a zůstane tam,druhý den přijdu do auta a ručička po otočení klíčem spadne postupně dolů, pak to zase chvilku funguje..... :-( Nemá to už někdo za sebou?? Nějaká rada ?? ....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...