Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Mám podobný problém, padá mi pouze rafička tachometru ale občas se chytí, pouze při brždění pedálem. Rada? Pročetl jsem snad celé forum, ale většinou se opakujete a většině padají všechny ukazatele.. tak nevím.. měl jsem to rozebrané ale na tišťáku se mi žádná vada nezdá, nic přepálené ani nic podobného. Bylo by fajn kdyby někdo hodil foto kde se ta chyba objevuje a jak opravit, zda stačí něco proletovat nebo vyměnit. Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Návštěvník

Zkus vymenit cidlo na prevodovce nebo pichni dagnostiku palubni desky a zda dojde i tam k vypadku. Pokud ne, tak hledej zavadu v budikach, jina okres Nachod - muzeme odzkouset nahradni desky co tu mam a prehrat je komplet vc.km a immo nebo vymenu servomotorku raficky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte je tu nekdo kdo by problém s tachometrem vyřešil jinak než v kabeláži, čidlu nebo budíkách? Mám tu Octavii 2002, 81kW TDI s tím že budíky se tak divně cukají od 0 - 40km/h, počítadlo km taky počítá méně. Prý by to mělo být nějaké ozubené kolo v převodovce, což se mi nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

4 hodiny ??? Padající ručičky, oprava pár studených spojů je to práce na 1/2 hoďky i s demontáží z auta a následnou diagnostikou po montáži :palec2: Ale když jsou lidi hloupí a nečtou tak ať platěj icon_icon_

Ahoj máš někoho v Praze kdo to umí opravit? Děkuji Robert 777 47 98 93

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...