Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

:kuk: Už jsem si myslel, že má okta po prasklé pružině přestane zlobit, ale začaly mi padat ručičky nádrže, rychlosti, otáček a teploty z ničeho nic na nulu(teda do vypnuté polohy) a pak zase po chvíli se nachvíli chytnou. To se opakuje pořád do kola v nepravidelných intervalech. Prosím o pomoc, máte někdo stejnou zkušenost. Já bych se stoho posral. Na VAG jsem objednanej až po příštím týdnu............ mám strach, že mě někde ugrilujou.... děkuju moccccc :palec2:

Už se to tady probíralo a docela podrobně. Mě taky padjí ruce a zítra je jedu opravovat k jednomu chlápkovi do Prostějova. Jestli mi to dovolí a budeš mít zájem, tak ti pak na něj můžu dát kontak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tady probíralo a docela podrobně. Mě taky padjí ruce a zítra je jedu opravovat k jednomu chlápkovi do Prostějova. Jestli mi to dovolí a budeš mít zájem, tak ti pak na něj můžu dát kontak ...

OK, to budu rád.......taky si matně pamatuju, že jsem založil téma duplicitně, ale fakt jsem ho hledal a nenašel.... moc se omlouvám.....

za kontakt nebo radu budu rád, kuju :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co nechapes ?

nechápu ten poslední krok, s tím seřízením pomocí diagnostiky ručičky, které v akčních členech musí zůstat v následujících pozicích.......

asi je jedno, že jsem tak trošku debil, ale chápu to dobře, že musím sehnet někoho s diagnostikou, kdo mi to udělá? ten už v obraze budu, že jo? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš mít oddělanou přední část budíků

nastavíš na "nulovou" pozici rafičky

diagnostikou dáš akční členy tam by ti měla rafička ukázat určité hodnoty (3ts. ot, 1/2 paliva, 1/2 teploty, 100km/h)

pokud to nebude ukazovat správné hodnoty vypneš budíky a přenastavíš ručně rafičky k lepšímu

znovu zkontroluječ dagnostikou, pokud není stále OK postup opakuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš mít oddělanou přední část budíků

nastavíš na "nulovou" pozici rafičky

diagnostikou dáš akční členy tam by ti měla rafička ukázat určité hodnoty (3ts. ot, 1/2 paliva, 1/2 teploty, 100km/h)

pokud to nebude ukazovat správné hodnoty vypneš budíky a přenastavíš ručně rafičky k lepšímu

znovu zkontroluječ dagnostikou, pokud není stále OK postup opakuješ

Hmm, tak takovej je teda postup při seřizování ručiček, díky za návod :palec2: ... Já to tam nahodil od oka a docela jsem se trefil ... Je to sice lamovskej postup,ale přístup na diagnostiku fakt nemám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím, oprava padajících ruček dle návodu, funguje 4 dny, jen nevím kam patří tenhle kousek papírového stínítka, měl jsem zato, ře má tlumit podsvícení compu, ale v noci to tlumí moc a vypadá to blbě. poradí někdo? zatím jsem ho vyndal úplně.

post-9456-1210005030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, oprava padajících ruček dle návodu, funguje 4 dny, jen nevím kam patří tenhle kousek papírového stínítka, měl jsem zato, ře má tlumit podsvícení compu, ale v noci to tlumí moc a vypadá to blbě. poradí někdo? zatím jsem ho vyndal úplně.
patří pod jeden s ukazatelů mám tušení jak jsou hodiny,ale nejsem si jist sám jsem se divil,že je tam jen jeden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patří to pod ukazatele ujetých km, ale není to tam nutné mít, nic se nestane, když si to schováš.

:palec2: JJ presne patri to pod jeden s displayov hodiny alebo kilometre. Teda medzi dosku a display. Tie diery co su v papieri, tam su na plosaku LEDky na podsvietenie. Prezijes aj bez toho papiera ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zDAREC, tak dneska jsem sednul do octy otocim klickem, rucicky normalne najely a po par sekundach vsechny spadly na nulu.Pokud nekdo opravujete v Ostrave, PLIS pisnete mi SZ (cenu a konakt), celkem na to specham jedu na dovcu, diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padající ručičky ? Závada je v 90% na stejným místě,od určitého ročníku vyřešeno pasivním chlazením.Pokud má někdo zájem,opravím to zadarmo nebo za cigára.Už jsem dělal 4x a vždy stejná závada,akorát jednou tam byl navíc mrtvej jeden odpor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
Padající ručičky ? Závada je v 90% na stejným místě,od určitého ročníku vyřešeno pasivním chlazením.Pokud má někdo zájem,opravím to zadarmo nebo za cigára.Už jsem dělal 4x a vždy stejná závada,akorát jednou tam byl navíc mrtvej jeden odpor.

vies sem hodit info(foto) v com resp. kde a o aky sa jedna problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fore je to tu aj s fotkami, pohladaj si padajuce rucicky (raficky). Ide o stabik a pripadne par odporov. Preletovat (pripadne odletovat, kompletne odsat stary cin a nanovo priletovat) a dat maly pasivny chladic.

se stabilizatorem nic nedelam ani zadnej chladic nepridavam a chodi mi to bez problemu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...