Přejít na obsah

Denní svícení - výměna za LED žárovku


Seiger86

Doporučené příspěvky

Viděl jsem SII kombika, který měl vepředu ve světlech pro denní svícení místo seriových žárovek LEDKY. Vypadalo to moc pěkně, tak jsem se vypravil do D+M autodoplňky po Ledky. Vyzkoušel jsem snad 3 druhy a nesvítilo to, i když ty žárovky prý už v sobě měly odpor. Nevíte prosím někdo, jaké konkrétní LEDky si musím koupit, aby to svítilo? Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

nwm kam to napsat a tady pisete od dennim sviceni ;) chci se zeptat mam superba II a mam jen mlhovky bez denniho sviceni to mam zaslepeny a chtel bych se zeptat kdyz bych tam chtel koupit svetla s dennim svicenim a mlhovkama co musim vsechno udelat za upravy aby mi to tam slo? ve skodovce mi rekli ze musim predelat prepinac na svetla no a pak kabelaz udela no...diky za odpovedi a rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Čekám zásilku s ledkama do interiéru i výměnu denního svícení ... jsou to ledky se kterýma by "doufám" neměl být žádný problém.. 

 

PS: nevíte někdo, zda to hlídání prasklé žárovky CAN-BUS má každej superb II ? Některé ledky co jsem objednal toto v popisu nemají.. (CAN-BUS)  :kol-32:  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...