Přejít na obsah

kontrolka praskle zarovky - zarovky sviti


dalas

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Tak jsem měl podobný problém. Kontrola pravého zadního obrysového světla. Všechno svítilo, tak jsem to nechával být. Teď v zimě se to rozsvěcelo častěji, protože detekce probíhá až po zapnutí obrysovek, což přes léto s denním svícením vedle mlhovek neprobíhá. Tak jsem vyměnil žárovky ve světle, ačkoliv svítily. Jedna byla taková tmavší a ostatní bez známek problému. Nicméně jsem je vyměnil za nové a je po problému. 14 dní bez jediné hlášky na maxíku. Totéž se mi stalo s jednou žárovkou na osvětlení SPZ. Vyskočila hláška a žárovka svítila. Tak jsem to rozebral a jedna byla očouzená. Výměna pomohla a taky je po problému a nic neprotestuje. U předchozí octavie 2 RS mi toto dělalo i v předním světle (obrysovka), ale tam jí to vyplo a nesvítila, ačkoliv po výměně jsem žárovku dal do jiného auta bez kontroly žárovek a fungovala 2 roky, pak šlo auto do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj lidi,

 

tak můj sup II 2,0TDI 103kw DSG r.v.2009   po nastartování,se občas rozhodne postupně hlásit,že mi nesvítí přední levé světlo,pak pravé,nakonec zadní atd.Vše přitom svítí, jenom blinkry na jednu stranu jedou rychleji,ale blikaj.Většinou stačí vypnout a zapnout zapalování a palubní počítač se umoudří a rozhodne se akceptovat,že vše funguje. Nevíte někdo o co jde a kde by mohla být chyba ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde se tu řešilo. Mě to hlásilo zadní světla, vyměnil jsem všechny žárovky za nové a hlášení se od té doby (8 měsíců) neozvalo. Pohledej ještě v tématech, byl nějaký flash jednotky a pak to dalo pokoj.

 

Hledal jsem za tebe.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím vás pánové, mám podobný problém.  Svítí kontrolka poruchy žárovek, píše mě to zkontrolujte zpětné pravé světlo. Světlo svítí porucha ale taktéž. Bude to jen chyba soft jak jste bylo zmíněno? Nebo jak postupovat?

 

Dík.

 

Sup II combi r.v.2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ted svitila chyba zarovky u PZ svetla. Jedna zarovka nesvitila a kdyz jsem tuknul do svetla, tak se rozsvitila. Vymenil jsem si a najednou nesvitily 2 vnejsi. Stacilo tuknout do svetla a opet se rozsvitily. Po vymene i tech dvou vnejsich zarovek je po problemu. Ujeto 1500km a chyba zarovky nesviti.

Neustale me ale sviti voda do ostrikovacu. Jde nejak odpojit ostrikovani svetel? Me ta kapalina nevydrzi dyl nez tyden :(

 

ak si to este od 2012 neporiesil... tak... :)

 

Niekde tu na fore bolo nastavenie ostrekov na mensi pocet. Inak, ak sa ti tak rychlo vyprazdnuje nadrzka, tak mozno mas mensiu nadrzku, lebo su dve verzie tej nadrzky. Jedna pre Superb s ostrekmi svetiel a jedna bez.

Inak vo VAGu sa da vypnut hlasenie nedostatku kvapaliny v nadrzke. Mozno ti odisiel ten snimac a preto ti hlasi jej nedostatok.

Hod to na diagnostiku a uvidis.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...
před 9 minutami, ferda25 napsal:

Zapnutý turistický režim v menu: Světla a Vidění.

 

A co to obnáší ten turistický režim?? Nemá to vliv na osvit adaptivních světlometů,...včera jak jsem jel za deště v noci domů, tak se mi zdálo že při míjení z protějšími auty vidím uplný hovno,...jestli to nebude spíš něco s těmi adaptivními světly? Ale jinak svití normálně,...možná to bylo jen těma špatnýma podmínkama,...déšt, tma a občasná mlha,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj díky,..vypnul jsem cestovní režim a je to cajk,...už nebliká při zapnutí,..tedka ještě musím prozkoumat jak to bude večer svítit,...no jestli to upraví režim svícení,..už chápu těch pár poblikávačů,... :-) a furt mi to nedávalo smysl,...ted už chápu že jsem měl jednu stranu víc osvětlenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...