Přejít na obsah

Signalizacia bezpecnostnych pasov


ceannu

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Když jsme u toho.. který ten zámek pásů se má použít?? v etce jsou dva..

6Y0 858 471 L - zámek tlačítkový s varovným kontaktem

6Y0 858 472 K - zámek se třmenem bezp. pásu pro vozidla s varovným systémem bezp. pásů

můžete mi pls někdo zjistit cenu? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, objednal som si zámok pásu z kontaktom 6Y0 858 471 L a potreboval by som objed. číslo svorkovnice, mam tam zelenej farby na vyhrievanie sedacky. Na tom zamku pasu je cervena.

Poradte, kto ste to dorabali?

Editováno: , autor: alexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...

Predpokladam ze si vymenil povodny zamok za nieco taketo

http://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/6y0858471gfcn-zamok-bezpecnostneho-pasu-lavy-oe-19045.html

a len pre sedadlo vodica. Chcem sa spytat bol potrebny pri zapajani nejaky dodatocny konektor? alebo naozaj staci len vymenit kus za kus a zapojit neviem presne kam?bez dalsich investicii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takze objednane /6Y0 858 471 G FCN/, namontovane, nakodovane, ale ziadna zmena. Ikona pasu zasvieti a po chvili zhasne, ziadne pipanie z budikov, nic. S elektrikarom sme dospeli k zaveru, ze ten zamok musi byt vadny, takze to budem reklamovat.

Môzte tu prosim niekto napisat ako to vyzera ked to funguje?Kontrolka ma svietit stale dokym sa nezapne pas?, pipat to bude asi iba chvilu, to vsetko ked otocite klucom, alebo treba prejst par km nepriputany a potom sa ozve signalizacia??Diky

Editováno: , autor: kitt21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to funguje následovně. Po zapnutí zapalování se rozsvítí kontrolka pásů a stále svítí. Žádné pípání, nic. Když si zapnu pás kontrolka zhasne a nic se neděje. Když se nezapnu a rozjedu se začne kontrolka blikat a zní gong z budíků. Toto trvá asi 2 minuty. Pak už jen kontrolka svítí. Ale nevím jestli nezáleží jaké máš budíky. Já mám 6Y0 920 883 M. U starších to může být jinak, to ti musí potvrdit někdo kdo má starší budíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, takze kontrolka ma svietit stale, ona zial vzdy zhasla, heh. Ja mam budiky maxidot 6Y0 920 841 M, takze tie novsie.

Dakujem za objasnenie, uz mam predstavu :) Keby sa nasiel este niekto, tiez s maxidotovymi budikmi, ako to hlasi u neho, sem s tym...budem len rad a mudrejsi :kol-28::kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hlasenie nakoniec rozchodene, ALE!! - signalizacia napisom, ikonou a zvukom iba po otoceni klucikom, potom uz vobec, jedno ci pas je alebo nie je zapnuty, ani pri jazde bez pasov, ziadna signalizacia, takze v tomto stave to nema vyznam. Teraz neviem ci to bol umysel jednorazovej signalizacie, alebo je niekde chyba.

Tu je nazorna ukazka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle čísla dílu mám poslední budíky a tam to funguje tak, že po otočení klíčku se objeví hlášení na maxidotu, jako u Tebe, šipkou na páčce ho můžu "odstranit" nicméně kontrolka stále svítí. A když se rozjedu tak asi při 25km/h začnou budíky dost nepříjemně pískat a to už nafurt, dokud si nezapnu pás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takze kontrolka ma svietit stale? nesmie zhasnut?  sipku na pacce myslis tu na ovladanie palub. pc, to neskusal ci sa da vypnut. Co s tym dalej? skusit predsa len vymenit ten zamok pasu za druhy?od coho zavisi ze svieti kontrolka pasov? preco zhasina? Budiky nic nehlasia ani pri 50 km rychlosti. Nesuvisi to s tym, ze mi nefunguje korektne gala funkcia na radiu symphony, dodnes neviem preco, nastavena na max hodnote 9 a rozdiel je ledva postrehnutelny. vsetko po nakodovani zobrazenia radia na maxidote.

Nehra v tom rolu nejaky snimac rychlosti? Potrebujem to nejako doriesit.

ten zamok pasu ma cislo 6Y0 858 471 G FCN

 

PS: mam tu protichodne nazory - teda vraj: az pri F a O 2 ma svietit a otravovat konstantne - pri O a F 1 len zasvietit a potom zhasnut.

CO JE NA TOM PRAVDY?ja uz som z toho jeleň, ci to ma alebo nema hlasit furt.

Editováno: , autor: kitt21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas Fabiu 1?? to ma akurat napadlo dohladat manual a pise sa tam: citujem:

 

"Kontrolni svetlo se po zapnuti zapalovani rozsviti na nekolik sekund jako upozorneni, abyste si pripnuli bezpecnostni pas. V pripade ze nejste pripoutani bezpecnostnim pasem, zazni po zapnuti zapalovani na dobu 6s akusticka signalizace"

 

- tak a teraz mi vysvetli ako je mozne ze tebe to hlasi stale????ked to protireci tomu, co sa pise v manuali??? :kol-32:

/cislo zamku mas 6Y0 858 471 G FCN? - rovnake, pravda?

Kde je pes zakopany...heh?? :kol-133:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle čísla dílu mám poslední budíky a tam to funguje tak, že po otočení klíčku se objeví hlášení na maxidotu, jako u Tebe, šipkou na páčce ho můžu "odstranit" nicméně kontrolka stále svítí. A když se rozjedu tak asi při 25km/h začnou budíky dost nepříjemně pískat a to už nafurt, dokud si nezapnu pás

Já mám budíky s maxidotem  B  na konci flešnutý palivoměr pro před face auto. Sedačky jsou z Fabie II, ale to je jedno jsou shodný s FI.

 

Fachčí mi to stejně jako Drewiemu.

 

Odzkoušeno dnes ráno i odpoledne při cestě z práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...