Přejít na obsah

Nesmyslné závady na motoru (Pomoc)


Doporučené příspěvky

čau.mám fabii 1.9 tdi pd 74kw s chipem. občas se mi stane že auto nenastartuju.udelá to jen za tepla .když to zdechnu a chci to třeba hned nebo po chvilce natočit tak to jen točí ale nechytne.nechám to do druhého dne schládnout a auto zase jede.jednou mi to ještě vynechalo a rožla se na chvilku kontrolka žhavení a neustále to vyhazuje sporadické chyby například :Ovládání AGr ventilu,relé žhavení,ovládání klapky hmotnosti vzduchu,někdy ovládání vstřiku.

Ale vždycky je u každé chyby napsané přerušení nebo skrat ke kostře.chybu normálně smažu a jezdím dál.před týdnem jsem vyměnil ještě gumičky na vstřikoch a zatímjezdím v pohodě.zkusil jsem vyčíst chyby před dvěma dnama a zas tam něco bylo ale nic jsem nepoznal že by auto nechtělo chytnout nebo že by vynechalo.opravdu už nevím.někdo mi radil že mám přejít ukostření motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...