Přejít na obsah

Autoradio Audience + Adapter USB


ufyn

Doporučené příspěvky

Zdravim, chyby mi v aute moznost prehravani MP3, zvazoval jsem koupi Stream MP3, nebo Adapter USB misto CD changeru..

( http://stualarm.cz/produkt/55xcvw009-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon/aux-vstup/ )

Ma s tim uz nekdo zkusenost? Po financni strance se vyplati ten adapter, ale bojim se aby fungoval dobre..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly dvě verze s MP3 a bez asi máš tu bez. Ale dá se to s tím adaptérem vynahradit.Něco podobnýho používám v audině rádio a ani cd měnič MP3 neumí tak jsem to vyřešil podobně jen s tím že to mám napojený tak aby šel střídavě zapnout cd měnič a ten adaptér.Kvalita zvuku je velmi dobrá a jsem s tím spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 let později...
V 11. 12. 2011 na 11:19, acek napsal:

Byly dvě verze s MP3 a bez asi máš tu bez. Ale dá se to s tím adaptérem vynahradit.Něco podobnýho používám v audině rádio a ani cd měnič MP3 neumí tak jsem to vyřešil podobně jen s tím že to mám napojený tak aby šel střídavě zapnout cd měnič a ten adaptér.Kvalita zvuku je velmi dobrá a jsem s tím spokojenej.

 

Má Audience s integrovaným CD changerem externí konektor pro CD Changer? Jestli jsem to pochopil správně, Xcar Link vyžaduje právě tento externí konektor pro připojení. Nebo je to jinak? Jak se ten adaptér k Audience vlastně připojuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...