Přejít na obsah

LED žárovka ve zpátečce


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Sakra chlape ... to by nemuselo být špatné ta halogenka ! Až na tu cenu, to vypadá celkem slušný nápad !!! :kol-47:

Myslím že by to mohlo svítit opravdu dobře, jinak na tento nápad s halogenkou mě vlastně přivedl kamarád (ten je zase přes Fordy) a to tak, že tuším Mondeo má ve zpátečce 55W halogenku, tak jsem trochu pohledal na netu a vida, řešení je na světě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady si určitě vyberete:

http://www.dealextre...light-bulbs-712

Ceny příznivé, jenom doba dodání 3 týdny. Já už mám LEDky v parkovačkách (bílé), vzadu v koncových, osvětelení kufru a SPZ a interiérové osvětlení. Jenom do zpátečky jsem je zatím nedal, myslím si, že obyčejné žárovky svítí víc.

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že by to mohlo svítit opravdu dobře, jinak na tento nápad s halogenkou mě vlastně přivedl kamarád (ten je zase přes Fordy) a to tak, že tuším Mondeo má ve zpátečce 55W halogenku, tak jsem trochu pohledal na netu a vida, řešení je na světě ;)

No tak to radej ani kámošovi nebudu řikat. Ten má sice staré mondeo 1993 a pořád se vyvyšuje nade mnou že mondea sou nejlepší auta a bla bla bla až mě stím se*e :kol-25:

Pokud maj fordy, tak se mrknite co maj ve zpátečce a kdyby měli hakogenku tak test a poreferovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, s přívěsem už by to couvání bylo na delší dobu a tam už to poškození světel může hrozit (muselo by se ale couvat řádově několik minut), to si musí každý kdo by tyto žárovky použil rozmyslet. Kdo opravdu potřebuje, aby při couvání ty světla hodně svítily, tak toto je asi jediná možnost, jak toho docílit (nepočítám použití přídavných světel, který by sice pomohly, ale na autě by určitě nevypadaly dobře) :)

Jinak jsem dnes mluvil s tím kamarádem co má doma to Mondeo, tak mi potvrdil že ve spátečních světlech jsou 50W nebo 55W halogenky a zítra mi řekne co tam přesně za žárovku je (tzn. i jakou má patici) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes na to kamarád zapoměl, ale zítra už budu vědět co tam je za tu žárovku, takže zítra večer nebo v sobotu dám vědět... :)

Luďa: bohužel tu žárovku vyfotit nemůže, protože jeho otec jel na cca 14 dní za prací a Mondeo si bral sebou :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se že píšu až teď, ale trochu to trvalo to zjištění žárovky u toho Mondea..., takže kamarád říkal, že Mondeo má ve zpátečce žárovku H1 21W, tu ale prý nesehnali, tak tam mají normálně H1 55W a vše funguje jak má, takže si myslím, že octa by tu 50W halogenku taky zkousla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...