Přejít na obsah

PF 2012


Dubl

Doporučené příspěvky

Tak jsem se rozhodl, že do roku 2012 popřejeme s Tulákem vše nejlepší nejen čtenářům tohoto fóra, ale i všem, které na silnici potkáme. Trošku mi plány narušila maličkost, a to, že v celém podniku nebyla štětka menší jako 2", což na písmena o síle cca 1cm bylo trošku moc, ale jako elektrikář jsem to namaloval šroubovákem příslušné velikosti. Malíř písma by ze mě asi dostal infarkt, ale účel světí prostředky.

Vše nejlepší v roce 2012 přeje Tulák, Robin a má maličkost.

post-54880-0-87321700-1325246876_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji všem hezké novoroční ráno. Pro mě náročné, neb jsem začal s konzumací al Koholu pozdě a konzumoval rychle a ... ráno bylo ... :kol-25::D Včera jsem opláchl Yetíka, aby nebyl na Nový rok ušmudlaný. Přes noc napadl sníh, spíše poprašek jen na zašpinění auta.

Musím uznat, že Mike mě dostal, volal mi hned po půlnoci novoroční přání. :palec2:

Chlapi, přeji v novém roce hodně kilometrů bez poruch a mimořádných událostí, ať jste veselí, plní optimismu a spokojení. Yetíci, ať věrně slouží a radost vám dělají. Vždyť nejkrásnější pohled na svět je za volantem Yetíka! Doufám, že se potkáme na nějakém srazu.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...