Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

Ahoj, stále riešim problém s dialkovymi na fabiu 6y, už mám aj správne ovládače, ale teraz sa mi zase v pamäti závad ukazuje chyba 01179 chybné programovanie ovládačov, už neviem kde je moze bit chyba a prestalo mi fungovat stahovanie okien cez zamok vodiča, ale centrál funguje na všetkých dverách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj kluci, prosím vás mohl by mi někdo poradit z centrálním zamykáním na dálku, už se s tím pářu několik týdnů a pořád nemohu přijít na to proč mi to nefunguje. 

V popisku vám zde nechávám link na video, ve kterém mám zapojený celý centrál, jestli někdo uvidíte chybu. Proč se mi nechce zamykat auto, tak prosím napište mi. :) 

Jinak centrální zamykaní a odemykání mám přes jeden drát.

Děkuji předem za odpovědi. :)   

 

Zde video na youtube:  https://youtube.com/shorts/uqkuinftCZY?feature=share

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám, je to na tom videu dva žlutý dráty, ale spíš si myslím že jsem nějak blbě zapojil ten rezistor na ten jeden drát co mi odemyká a zároveň zamyká auto. 

Ale ty kabely žlutý a žluto černý nemám spojený jsou zvláště přilepený na té desce izolepou, jestli to nemá nějaký vliv ?

Dělal jsem to podle toho návodu na youtube. Zde : 

 

Editováno: , autor: Sprinting
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žlutý a žlutočerný drát musí být spojeny s tím černým, všechny tři musí být ukostřeny. Vypadá to, že jeden je ukostřen špatně. Spoj je s tím černým a musí to fungovat. Odpor máš zapojený dobře.

Editováno: , autor: Dula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten černý je připojen na minus pól baterie, který je ukostřen. Ty další dva kdekoli spoj s tím černým. Buď na konci (přepokládám, že jsou stejně dlouhé) nebo nejlépe přímo u konektoru té krabičky spoj dohromady kontakty 7,8,a 11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...