Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

A můžeš poradit co všechno bych měl sehnat na přední okna? Stahovačky, kabeláž, ovldadače a ještě něco?

Ještě musíš mít BSG s číslem 6Q1 ....., pokud máš 6Q2 ... musíš vyměnit. A ty stahovačky sháněj CANový, čísla na motorkách musí být 6Q1 (ne 6Y1). Kabeláž je jednoduchá, 4 dráty do každých dveří. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A můžeš poradit co všechno bych měl sehnat na přední okna? Stahovačky, kabeláž, ovldadače a ještě něco?

Ještě musíš mít BSG s číslem 6Q1 ....., pokud máš 6Q2 ... musíš vyměnit. A ty stahovačky sháněj CANový, čísla na motorkách musí být 6Q1 (ne 6Y1). Kabeláž je jednoduchá, 4 dráty do každých dveří. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musíš mít BSG s číslem 6Q1 ....., pokud máš 6Q2 ... musíš vyměnit. A ty stahovačky sháněj CANový, čísla na motorkách musí být 6Q1 (ne 6Y1). Kabeláž je jednoduchá, 4 dráty do každých dveří. :palec2:

BSG už mám vyměněnou, měnil jsem kvůli tempomatu. Nemáš někde foto jak maj vypada komplet stahovačky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte!!!

Mám originál centrál a dálku jsem dokoupil taky origo ve Škodovce ale ovladače nejsou s vystřelovacím klíčem.

Chci vystřelováky.Půjdou do té dálky nějak nahrát ovladače s vystřelovákem? :help:

Záleží na typu komfortní jednotky. Jaký máš rok výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte!!!

Mám originál centrál a dálku jsem dokoupil taky origo ve Škodovce ale ovladače nejsou s vystřelovacím klíčem.

Chci vystřelováky.Půjdou do té dálky nějak nahrát ovladače s vystřelovákem? :help:

Vlastně jakou dálku jsi dokoupi? Origo je součástí komfortní jednotky . Ta co se dokupuje není origo a trudíž nemůže být na vystřelováky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknu na krabici ale normálně se to nasadilo za pojistkovku do toho držáku co jsou relátka a i konektory byly origo,jen jsem vypíchnul pár drátů podle návodu a chodí to. ;)

No to je z příslušenství, dálka na přívěsku. To do vystřelováků nedáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
sice ot, ale proc pouzivat takovej "smejd" kdyz muzes mit za stejnou cenu originalni koncernove dalkove ovladani? a to bez jedineho strihnuteho dratu..

ja to uz mam namontovane prave preto by som chcel schemu zapojenia aby som tento mohol zrusit a dat tam iny pretoze tam je uz vsetko zapojene ako ma byt odomykanie zamikanie kufor smerove svetla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den potreboval bych radu,ztratilo se mi doma dalkove ovladani od Fabie. Na internetu jsem nasel tohle. K autu mam jeste nahradni klice, takze by slo nove ovladani dat vybrousit,ale potrebuju vedet, jestli tam dat imobilizer z toho nahradniho klice a nebo se to da sehnat jinde,popripade bych potreboval poradit jak ho tam dat. A jeste kde je ve fabii umistena ta skrinka dalkoveho ovladani?Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tvého výkladu se nedá identifikovat co myslíš originálem. Originál může být vystřelovací klíč, klíč s dálkovbým ovládáním a potom ještě samostatný přívěšek a to už je příslušenství. V každém případě všechny tyto jmenované jsou podstatně lepší než to co jsi dal odkaz na rakso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

AHOJ ĽUDIA PORAĎTE MI PROSÍM, mám škodovku fabiu rok výroby 2002 confort, kúpil som ju použÍvanú, moja otázka nefunguje mi originál diaľkove ovládanie s kľúčom sa nedá otvoriť cez diaľkové je tam aj nová baterka, kľúči je nová baterka dá sa s nÍm normálne otvárať aj štartovať len diaľkové nejde keď skúšali sme ho aj nakódovať a stále nič, na diagnostike nič neukazuje žiadnu chybu, pri zamknutÍ kľúčom sa na dverách vodičových rozsvieti blikajúca červená kontrolka, chcem s spýtať čo by sa s tým dalo robiť lebo mám dva originál kľúče a ani na jednom nejde diaľkové pritom jeden je čisto nový, čo by tam mohlo byť pokazené alebo je zlá konfortka som už s toho zúfalý môže sa tam niečo pokaziť alebo centrál má nejakú anténu čo sa mohla odpáliť PROSÍM PORAĎTE. KLúČ NORMáLNE IDE LEN NEFUNGUJE NA ŇOM DIAĽKOVé !!!! ZA RADY VOPRED ĎAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...