Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

otázkou je, jestli tam je vůbec komfortka, která dálku umí. Klíč s DO ještě nic neznamená. A nebo to kóduješ blbě. Fungovalo to někdy?

ďakujem za radu, no neviem co to fungovalo lebo som to kúpil s druhej ruky a ten kto mi to predával tak mi povedal ze treba vymeniť len baterku je to fabia confort niekde som čítal ze tie by mali mat centrál na diaľku, ako sa to deda dá nakódovať neni tu nejaký návod ako sa to má kódovať bo ja som nič nenašiel, ĎAKUJEM EšTE RAZ ZA RADU........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost ze fabie 2002 nemali dialku.Ja mam fabiu combi 2002 comfort a mam central na dialku,mam klasicky dvojtlacitkovy kluc+meta system a je jedno ci skusim pouzit na odomknutie kluc alebo dialkove od mety aj tak sa odomkne.ale najskor treba zistit aka je tam komfortna jednotka.Niekde je to tu aj popisane co ktore komfortne jednotky vedia...Ked si budes isty ze je tam taka co podporuje dialku tak potom to mozeme riesit dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vím, že se toho tu už napsalo dost a taky jsem hledal. Ale v elektrice se moc nevyznám tak se ptám. Chci jednoduše poradit jak s DO k centrálu. Mám origo cz na klíč s dojezdem oken a chci koupit nějaký uni přívěšky a nechat to u elektrikáře zapojit. Tady se pořád něco píše o komfortkách a podobných blbostech a už nevím ani jak se jmenuji. Zeptám se jestli mi půjde např. tohle: http://www.rakso.cz/detail/skoda-fabia-i-dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-2/ Popřípadě jestli má někdo tip na něco jiného. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročítal jsem rozcestník a k těm vystřelovákům. Tam je to ale daleko složitější. Kódovat imo, měnit zámky, brousit planžetu... Ten přívěšek mi přijde jednodušší. Elektrikář mi to zapojí a je zo za pár kaček. Jen chci vědět jestli to tam půjde bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zrovna nechtěl slyšet. Takže lepší bude dodělat vystřelováky? Důvod? Nejsem nijak náročný, chci jen dálkové zamykání a odemykání. Samozřejmě aby to bezproblému fungovalo. Dá se to komplet sehnat nové a za kolik( vystřelováky, komfotrka, zámky ...)? Nebo jen vrakáč či bazar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud koupis nove vystrelovaky,bude tam i ciste immo,staci ho nakodovat... me to delal cosby(kousek od priboru). jinak 2 ciste imma mam.. alejak budes mit vybrousene planzety,staci ty imma prehodit y puvodnich klicu a nemusi se ani kodovat. ja te jen chtel trosku nasmerovat...... jinak rakso se tu uz hodne resilo a bylo hodne negativnich reakci(co se tykalo vystrelovaku).....

jinak original je original....

Editováno: , autor: oplik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ho potřeboval i nakodovat, protože mám obyč klíč a ještě jen jeden. Nechci nic použitého. Ale jinak to je jak jsem psal? Komfortka kus za kus, nakódovat, vybrousit a frčí to? Kdyby se našel někdo z bruntálska kdo mi to komplet zarobí uvítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontaktuj cosby-ho (kvuli komfortce a nakodovani),klice jsem videl nedavno v bazaru za cenu neco pres 1000 za jeden,nech vybrousit,prehodi se komfortka,nakoduje, a je hotovo.. jinak dosah dalky asi 20m(neoriginal mi otviral s bidou od kufru a to jeste jen nekdy...... :kol-29: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...