Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

Já mám od koupi auta tento centrál s alarmem http://alarmy.byl.cz/portman.html + jsem si dokoupil a spároval vystřelovák http://www.9000.cz/autoalarmy/ovladac-s-vystrelovacim-klicem-k-alarmum-keetec-ts#zalozky a nemůžu si stěžovat,funguje vše jak má,dovření oken dálkou taky funguje a dosah je cca 200-250 metrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím všechy a předem se omlouvám jestli jsem téma umístil do špatné kategorie (jsem tu nový a zatím se tu úplně dokonale neorientuji).

Chtěl bych si do mojí Fabie r.v. 2003 dodělat dálkové ovládání k centrálnímu zamykání. Na aukru jsem narazil na jednu pěknou kopii originálního vystřelovacího klíče s dálkou (odkaz). Chci se zeptat, jestli s tímto DO máte někdo zkušenost a jestli mi někdo může napovědět kam se jednotka DO připojuje.

Předem moc děkuji za odpovědi ;-)

Editováno: , autor: fithusk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ridici jednotku si dej kam chces, ale vzhledem k delce dratu je podle me nejlepsi umistit ji nekam k pojistkam, kvuli naslednemu napojovani na soucasny central.

Samotne pripojeni je sranda, nejtezsi je najit draty na ktere to napichnout. Signal je ovladany kostrou (-), takze podle toho je nutne pripravit i RJ od dalky.

Samotne draty, na ktere napojit signal jsem pak hledal tak, ze jsem sundal tapec ze dveri u ridice a hrotem zkousecky jsem ve svazku, vedoucim ze dveri do auta, uzemnoval jeden drat za druhym, dokud se auto nezamklo, resp. neodemklo.

Blinkry pripojis obdobnym zpusobem do svazku ve sloupku u predniho kola (zde ale potrebujes signal od baterky (+), ja si priletoval vodic na jehlu).

Snad ti to takhle pomuze, dej pak vedet, jak jsi poridil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, potom teda prosím napiš :), ale stejně si myslím, že to jak originál nebude, ale zase je fajn, ze vnitřnosti ovladače jsou shodné s originálem, tzn., že pokud se plasty rozlámou, budou se dát koupit originál škoda :)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz su doma :) zatial som velmi milo prekvapeny ..bal som sa ze za tu cenu bude material toho plastu nejako lacino posobit ale vyzera byt dost bitelny...je tam aj navod co ktory kabel znamena a je to celkom logicke i ked pri montazi uzvidim ze to tak nebude ale zatial to posobi jednoducho :D... ale zatial maximalna spokojnost :) mas sa na co tesit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BKM mam na teba dotaz ako si radil s tym zapajanim chcel by som si spravit aj kufor ked uz mam to tlacitko :D zhodil som tapec v zadu na 5 dverach a kukal na spinaci a chcem vedet ci staci napojit - kabel na ten spinac a bude to fachat?? a ak ano bodla by mi pomoc ci neviete kam ide ten kabel do auta nech ho nemusim tahat cez cele auto :)

Este jedna otazka... central ide ako ma len ked autom zamknem z vnutra tam ako sa ovladaju okna tak cele auto sa zamkne zapadnu cupliky ale vodicove dvere sa hned vyhodia hore a ostanu odomknute.. neviete co s tym??

Tak na druhu otazku si sam odpoviem pri sukani kablov z dveri do auta sa rozpojil jeden konektor a preto to neslo :D ale na prvu otazku este nemam odpoved :)

Editováno: , autor: Ahdul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

DiegoIII zatím to zapojemé nemám, ale už jsem si nechal vybrousit klíč a dal jsem tam tyčinku imobilizéru. Zapojovat to budu asi až najaře, ale doma jsem ŘJ zkoušel připojit na zdroj a kábliky, které mají jít k blinkrům jsem připojil na žárovku z vánočního stromku :-) a vše se zdálo funkční :-)

jinak ja už jsem psal to vypadá jako originál

Editováno: , autor: fithusk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...