Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

Nevíte náhodou někdo jakou frekvenci používají vystřelovací klíče na Fábii?Mám dvou i třítlačítkovej klíč s frekvencí 434Mhz.Nevim jestli nejsou na Octavii.Další problém je,že když dám komfortku pro dálku tak mi funguje centrál jen na přední dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host kunikosita

Záleží z čeho tu konfortní jednotku máš. Mohlo by to být i kódováním tý jednotky, ale u Fabie nikdy dvou dveřové provedení nebylo. Ale stálo by za pokus to kódování jednotky zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zdarec,

chtěl bych si do Fabie přikoupit dálkové ovládání centrálního zamykání. Chtěl bych si ho doma sám zapojit, proto hledám nějaký návod....Nevíte někdo o něm, máte s tím někdo zkušenosti? Dík za odpovědi.

PS: na fóru jsem hledal ale žádnej kloudnej návod jsem nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Předem se chci omluvit jestli tady něco podobného je, ale musím se zeptat. Mam fabii. rok výroby 2000 mam na ní dálkové centrální ovládání. Jeden klíč má 3 tlačítka a ten druhej má dvě. Ted mi jde o to, že ten se třemi tlačítky se začal zlobit a to tím způsobem, že mohu otevírat a zavírat s těsné blízkosti vozu. Nevíte co stím je. Baterie je nová. Docela mě to mrzí, protože je tam to otevírání toho kufru. To dvoutalčítkové funguje bezproblémů. děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se chci omluvit jestli tady něco podobného je, ale musím se zeptat. Mam fabii. rok výroby 2000 mam na ní dálkové centrální ovládání. Jeden klíč má 3 tlačítka a ten druhej má dvě. Ted mi jde o to, že ten se třemi tlačítky se začal zlobit a to tím způsobem, že mohu otevírat a zavírat s těsné blízkosti vozu. Nevíte co stím je. Baterie je nová. Docela mě to mrzí, protože je tam to otevírání toho kufru. To dvoutalčítkové funguje bezproblémů. děkuji za odpovědi

Baterie je v pohodě... Jak myslíš nakódovat. jako přes vag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se chci omluvit jestli tady něco podobného je, ale musím se zeptat. Mam fabii. rok výroby 2000 mam na ní dálkové centrální ovládání. Jeden klíč má 3 tlačítka a ten druhej má dvě. Ted mi jde o to, že ten se třemi tlačítky se začal zlobit a to tím způsobem, že mohu otevírat a zavírat s těsné blízkosti vozu. Nevíte co stím je. Baterie je nová. Docela mě to mrzí, protože je tam to otevírání toho kufru. To dvoutalčítkové funguje bezproblémů. děkuji za odpovědi

Baterie je v pohodě... Jak myslíš nakódovat. jako přes vag?

Nie cez VAG..... klasicky prispôsobiť ku komfortke ako to tu už bolo popísané.... je to niekde v inštalačných manuáloch... Napíš cosbymu alebo vašovi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAŠIEL SOM TO:

1. klíč v zapalování zaply kontrolky.

2. klíč zamykat ve dveřich a přitom držet tlačítko zamykání na DO.

Opakovat při odemykání. (Odemykat dveře a držet tl. odemykání)

Opakovat pro 2. klíč

Tak jsem to zkoušel a nic. funguje to pořád jenom z blízka. Ale vzpoměl jsem si, že jsem stím byl jendou v servisu a říkali mi, že se tam musí v tom klíči něco vyměnit asi za 800.... ale nevím co to bylo. škoda. docela mi to štve. chci ten klíč kvůli tomu kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAŠIEL SOM TO:

1. klíč v zapalování zaply kontrolky.

2. klíč zamykat ve dveřich a přitom držet tlačítko zamykání na DO.

Opakovat při odemykání. (Odemykat dveře a držet tl. odemykání)

Opakovat pro 2. klíč

Tak jsem to zkoušel a nic. funguje to pořád jenom z blízka. Ale vzpoměl jsem si, že jsem stím byl jendou v servisu a říkali mi, že se tam musí v tom klíči něco vyměnit asi za 800.... ale nevím co to bylo. škoda. docela mi to štve. chci ten klíč kvůli tomu kufru...

Skús napísať Cosbymu alebo Vašovi či MartinoviRS.... oni sa do toho rozumejú..... ale neviem čo by v kľúči chceli meniť za 800 korún, s imobilizérom to hádam nemá nič pre boha..... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mam takový dotaz. Kde je to čidlo na autě na dálkové ovládání na dveře a na kufr? To je přímo v zámku ve dveřích? Jde mi o to, že mám měnit zámek ve dveřích a tady na foru je pár inzerátů na prodej zámku s třítlačítkovým ovladačem. Já mam také třítlačítkový ovladač. Tak stačí když si pořídim nový zámek s těmi dálkovými ovladači a nechám si to vyměnit? Auto když otevřu tak se pořád odevírá. Snad to má být nějaký mikrospínač, ale mění se celý zámek nebo tak nějak. Mohl by mě někdo vysvětlit jak to je??? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, tak já mam čidlo funkční, ale ten třítlačítkový je asi nějaký vadný, odemyká auto pouze ze asi cca 4 metrů a náhradní klíč co mam dvoutlačítokový tak ten šlape ne velkou vzdálenost tak nevím co s tím. Plus ještě tene cetrál po otevření dveří u řidiče pořád cvaká jak pitomej. U spolujezdce to jenom jednou cvakne a je ticho... Snad mi někdo poradí co si mam obstarat na výměnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...