Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělávky, zapojení, klíče


Majk

Doporučené příspěvky

Plasty pod volantem = 6 torxů. To by nemělo být tak náročné...(odělat plast nad volantem, sundat kryt pojistek, odšroubovat torxy, vyndat spínač světel, odendat hadici od klimy a vysunout diagnostickou zásuvku za otvíracím kastlikem pod volantem a plast může jít ven)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, chci se zeptat zda mi nekdo neporadí v mém problému. Koupil jsem fabii classic a myslel jsme že nemá centrální zamykání ale po rozebraní dveří jsme zjistil že tam motůrky jsou. Těd nevím zda jsou špatné pouze motůrky (případná vyměna za kus) nebo někde elektrika. také váham pokud bych chtěl dát dálkové ovládání tak jak se zapojuje elektrika z pojistkové skříne děkuji za reakce :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, dodělával jsem si DO k centrálu. Koupil jsem centrál KEETEC T KEY jehož součástí 3 tlačítkový dálkáč a planžeta. Planžetu jsem nechal vysoustružit, vyměnil jsem čip na imobiliser ale nedaří se mi nastartovat. Až pak jsem si všimnul že originál klíč má na planžetě nějaký černý plastový výlisek či co to je.

 

Může mi někdo vysvětlit co to je ? To je druhý čip k imobiliseru ??? Má to na něco vliv ?

 

Dík.

 

key2.jpg

 

EDIT: Tak nakonec jsem zjistil že jsem měl jen asi špatně vložený ten čip immo. Už to funguje i s planžetou bez plastu.

Editováno: , autor: Petr-Pan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj kluci,

potřeboval bych radu, řeším rébus u táty na F1 nějakým záhadným způsobem zůstali zamčené zadní pravé dveře a nejde to otevřít mechanicky. Dokážete někdo poradit co může být špatně? popřípadě jestli to jde otevřít jinak? děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde ti normální se ptát jak otevřít dveře v tématu, kde se má řešit něco jiného? Proč nehledáš? Mně na to stačilo asi pět vteřin, abych našel příslušné téma s názvem " Dveře - nejdou otevřít, centrál, zámek, kabel ???" A není jediné, kde se řeší podobné problémy. Takže hledej a dodržuj pravidla fora!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím nevím si rady chci si dodělat dálkové ovládaní centrálu hledal jsem drát který zamyká a odmyká a nemůžu se dohledat našel jsem jeden drát co mi to zamyká i odmyká pomoci přidaného odporu co byl součástí baleni s dálkovým ovládáním. Jinak mam škodu fabii combi 1.2HTP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nejsou tam zámky z výroby, ale byly vyměněný bo to byla bazarovka a dělal se dálkáč. 

 

Tak jestli Škodovka dokáže další klíč udělat. Pochybuju, že Mistr mint a pod mi klíč s autem spáruje. 

Zatím mi všude navrhujou starj klíč vykuchat, ale to nechcu. Prostě potřebuju další komlet novej klíč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má dodělávku origo klíčema.

Myslel sem jestli to je plug & play nebo ne. Udělat klíč , dokódovat další ke dvou stávajícím a jedu. 

 

Škodovka rounou řekla, že když nejsou zámky z výroby, tak jim klíč nepude objednat. Berou všechno podle VIN a přišel by špatnej. Tak mi, dokonce ve dvou ŠA servisech doporučili stejný klíčnictví, že tam to bude OK. 

 

Mělo to bejt na 15-20 minut, ale u HRÁŠKA bohužel práce na 3 hodiny. 

Vzal se klíč co fungoval, včetně odskoku kurfu, a podle něj se vyfrézovala planžeta. Po tud to šlo standartně. Ale při pokusu nakódovat novej klíč HRÁŠEK odmítal kód, pak nechtěl vzít aspoň dva- natož 3, ani ty původní - akceptoval poze jeden. Nakonec se musel udělat klon čipu. Pak se přihlásil vo slovo imobilizer a HRÁŠEK se furt všemožně bránil a házel klacky pod nohy. Nakonec dva klíče zafungovali, ale nešel odskok kufru. Ani na novým klíči, ani na původních kde to předtím šlo. Dokonce sem byl přesvědčovanej, že odskok kufru nemám.

 

Abych to zkrátil musel se dodělanýho klíče vyměnit ovladač. Bo údajně jeden původní klíč-ovladač byl FI, a druhej prej OII a ten mi neměl na HRÁŠKOVI nikdy fungovat. Teď mám 2 klíče (původní a novej) komplet funkční včetně kufru (dálkáč DA z FI) a jeden klíč (původní dálkáč je prej z OII) u kterýho de odemykat a zamykat, ale samostatně kufr neodemču-neodskočí. 

Takže kluci tadyk z fora co dodělávali třítlačítkovej dálkáč sou kouzelníci, když jim to šlapalo. 

 

 

A poučení na závěr:

Než si necháte přidělat klíč, tak zámečníka dotáhnite k autu, a ukažte jim funkci klíče.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...