Přejít na obsah

Fabia 1.4 16V 55 kw (combi)- ostřikovač zadního okna


Alias116

Doporučené příspěvky

Zdravím , mám dotaz je na fabii z roku 2002 ostřikovač zadního okna? , když držím páčku stěračů od sebe jako by vrčel motorek ostřikovače ale nic se neumýva\nestříká , prosím Vás kde je standartně umístěna tryska ostřikovače? jak poznám že to má vůbec ostřikování zadního skla? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to asi taky okouknu,... aspon se proberu z opileckyho stavu :D doufam,..... zkus treba jeste pruchodky ve dverich,.... muze to bejt treba nekde skriply,..... ja sem taky zvedav co stim bude kde to najdu v tom motoru ? ? ?

ja to mel hned za ridici jednotkou ( postavis se pred auto a je to vpravo blíže k celnimu sklu) koukni se z vrchu za tu ridici jednotku , rukou se tam dostanes ze spoda za ridici jednotkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jeden spoj hadic u zadních levých dveřích mezi dveřmi a sedačkou pod tím krycím plastem....nejlepší je nalít vodu zapnout zadní ostřikovač, chvíli ho držet a pak počkat, kde ti poteče voda......když vpředu v podběhu před předním levým kolem, bude to nejspíš rozdělovací ventil na motorku, pokud za přední nápravou pod autem, je to ta spojka za ŘJ a pokud z prahu před zadním levým kolem je to spojka tam co jsem psal, pak to ještě snad může vypadnout v těch 5-tých dveřích a to pak teče jimi spodem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jeden spoj hadic u zadních levých dveřích mezi dveřmi a sedačkou pod tím krycím plastem....nejlepší je nalít vodu zapnout zadní ostřikovač, chvíli ho držet a pak počkat, kde ti poteče voda......když vpředu v podběhu před předním levým kolem, bude to nejspíš rozdělovací ventil na motorku, pokud za přední nápravou pod autem, je to ta spojka za ŘJ a pokud z prahu před zadním levým kolem je to spojka tam co jsem psal, pak to ještě snad může vypadnout v těch 5-tých dveřích a to pak teče jimi spodem......

díky zkusím pak napíšu jestli jsem to našel nekde rozpojené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...