Přejít na obsah

Rušení obrazu u couvací kamery.


Doporučené příspěvky

Ahoj.Můžete mi prosím někdo poradit jak se zbavit rušení obrazu na couvací kameře????Pokud není nastartováno tak jde kamera vpohodě,po nastartování přeskakuje obraz a je rozmazaný.

autorádio

http://www.specialniautoradia.cz/www-specialniautoradia-cz/eshop/3-1-2DIN-DVD-Autoradia-specialni/19-2-Skoda/5/78-Specialni-autoradio-s-DVD-a-GPS-Skoda-Octavia-II

kamera

http://www.hutermann.com/eshop/001/produkty/autoprislusenstvi-od-33-/couvaci-kamery/couvaci-kamera-hutermann-skoda-s-led-osvetlenim-pro-spz

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, to tedy znamená, že kamera bude v provozu stále po připojení k autorádiu?? To také asi není dobré ne?? tak já nevím chci si jí právě pořídit a když to tak čtu, tak nevím zda-li ji chci... Krom toho bych chtěl s nočním přísvitem, ale tu místo světla na spz nedělají a tak nevím, kudy povedu kabely do auta, když bych jí dal třeba do nárazníku či na rámeček spz... Za odpovědi děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nic to na to nemeni. Proste to nesmis napajet primo z dratu vedoucich k zarovkam zpatecky. Na zarovku zpatecky pripoj jen ridici piny nejakeho spinaciho rele. Toto rele zapoj tak, aby ti napajelo ten monitor s kamerou ze svorky 15 (spinane plus spinaci skrinkou) nebo 30 (stale plus). To uz je jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie svorky čo ti napísal Lukas CZE nie sú na relé ale na spínacej skrinke. 15 - je spínané plus (keď je kľúčik v prvej polohe) a 30 je stále plus. Tieto napätia môžeš natiahnuť buď z poistiek, alebo ak máš origo cúvacie senzory tak z ich riadiacej jednotky, nachádza sa v kufri na ľavom podbehu (je to bližšie).

Zapojenie relátka:

 

85 - napoj na kostru auta

86 - cúvacie svetlo

30 - napätie z poistiek alebo z rj cúvacích senzorov

87 - na plus kamery a monitoru

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Piny 30 a 87 na rele se spoji, pokud bude zarovka svitit. Takze ti to pri zarazeni zpatecky na ten monitor privede napajeni z pojistek...

Jeste me napadlo, ze ti asi prestane fungovat kontrola praskle zarovky, na kterou to pripojis. Pokud zarovka praskne, porad tam bude jeste to rele, ktere ma nezanedbatelnou spotrebu. Takze si RJ bude myslet, ze zarovka sviti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, pánové, otevřu toto staré téma. Dneska jsem zapojoval kameru a samozřejmě jsem plus od kamery zapojil na zpátečku, což se projevilo zrněním obrazu při nastartovaném motoru. Měl jsem to takhle na Golfu IV a nenapadlo by mě, že v tom bude nějaká zrada. Mohl by mi někdo pomoct a najít mi na netu vhodné relátko? Nebo mě napadlo, co když si vezmu plus z parkovacích senzorů? Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...