Přejít na obsah

66 a 81 Kw Octavia 1 TDI


TheSkytec

Doporučené příspěvky

To ano, ale co když někdo motor vyměnil?

Mimálně na turbu, 81-ka má naklápěcí lopatky, 66-ka ALH už taky, ale vypadá to jinak. Ovládací baňka u 81-ky je jakoby nahoře, u 66-ky někde jakoby dole.

Musel bys vidět jedno a to druhé už pák rozpoznáš taky.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to mně zajímá, jelikož jsem si všiml, že na starém techničáku bylo napsáno změna čísla motoru nebo něco takového a lidi mi říkají, že to nemůže mít 66kw....táákže....musím se jít mrknout na motor. Myslel jsem že tam je chip, tak jsem teď znejistěl :kol-31: Kde najdu KOD motoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím potřeboval bych pomoct, Škoda octavia 1.9 tdi 66 kw r.v.1997 převodovka je ko. Jakou mohu dat jinou do tohoto automobilu převodovku? zda se da vyměnit za převodovku z jinych modelů a popřipadě tedy jakych? díky moc nemám moc znalostí z tohoto odvětví .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval na ten kód motoru a nic jsem nezjistil. Jelikož je to špatně čitelné - zkusil jsem na to plivnout že to trošku očistím ať jdou vidět ty písmenka...ale při -15°to okamžitě přimrzlo i s mou rukavicí :kol-28:

Takže budu muset počkat na teplejší den :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...