Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

Tak chtě nechtě už musíme začít přemýšlet o zimních pneu. Zatímco u letních mám jasno (volim Continental -_- ) tak u zimních moc nee, proto mě zajímají vaše názory a doporučení. A ještě jedna věc mi není jasná. Vždy jsem si myslel, že zimní mají být užší, ale tuším koncern Pirelli začal loni nebo předloni tlačit názor, že to není pravda a že širší pneu mají lepší záběr. Jak to vidíte vy? Máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej mel Nokiany a rikal ze jsou rozhodne lepsi nez treba Barumy a daj se sehnat jeste za dobry penize.Takze docela premejslim o nich, jasny ze nejlepsi budou podle testu Micheliny nebo Continentaly, ale budu potrebovat 16tky, takze budu shanet neco levnejsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chtě nechtě už musíme začít přemýšlet o zimních pneu. Zatímco u letních mám jasno (volim Continental -_- ) tak u zimních moc nee, proto mě zajímají vaše názory a doporučení. A ještě jedna věc mi není jasná. Vždy jsem si myslel, že zimní mají být užší, ale tuším koncern Pirelli začal loni nebo předloni tlačit názor, že to není pravda a že širší pneu mají lepší záběr. Jak to vidíte vy? Máte zkušenosti?

Pouzivam Kleber ale ted nereknu jake,bo je nemam na utiii:-)Za dobry peniz dobra kvalita:-)Jinak letni Continental PremiumContact2 a ty jsou super:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...