Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

Pred 14-ti dny jsem koupil GY UG, abych byl pripravenej na zimu a docela uz se tesim na to, az je dam na auti a napadne prvni snih :-)

V minulosti jsem porad kupoval ruzne Matadory, Barumky a podobne, zejmena kvuli cene. Letos jsem si poridil Octavku, tak jsem si rekl, ze ji dopreju poradny obuti. Uvidim, jaky je to rozdil oproti "lacinym znackam".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil nepoznas, protoze te s nima nenapadne o tom premyslet, budes jezdit snih nesnih a premyslet o babach a chlastu lol

Ja jsem na tom stejne jako Vlada, doted jsem jezdil na POLARIS I a az nazuju GY UG7 a napadne snih, urcite na tu chvili baby a chlast vypustim a vzpomenu si, jak asi zabirali Polarisy a jak zabiraji GY! lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil nepoznas, protoze te s nima nenapadne o tom premyslet, budes jezdit snih nesnih a premyslet o babach a chlastu  lol

Tak v tom pripade se uz na ten snih tesim :-) I kdyz ono me to asi brzy prejde, az zase clovek bude jezdit pul roku ve sr*ckach :-(

Jednou jsi nahore, jednou jsi dole... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem zimaky jak protektory tak barumy a jiny, ale co mam GY tak jsem nevytahl z kufru retezi. Zacal jsem na UG5, preskocil UG6 a sel rovnou do UG 7.

Muzu rict ze kdo je ma je spokojen a kdo je koupi neprohloupi :)

Loni Jeseniky, tam kde jini davali retezy jsem vystacil s UG7 a to pro mne mluvi za vse, ale je to o zkusenosti

Naprosto stejná zkušenost!!! :rock::rock::rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady řada názorů, nejlépe hodnocené jsou to GoodYeary, ale na ježdění po městě v soli a břečce je uplně jedno co si koupíte za gumy, tam je to o ničem.To ale si přijeďte vyzkoušet gumy na Vysočinu, až napadnou 2 m sněhu, pak uvidíte jak jsou dobré a kde se s něma hnete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady řada názorů, nejlépe hodnocené jsou to GoodYeary, ale na ježdění po městě v soli a břečce je uplně jedno co si koupíte za gumy, tam je to o ničem.To ale si přijeďte vyzkoušet gumy na Vysočinu, až napadnou 2 m sněhu, pak uvidíte jak jsou dobré a kde se s něma hnete

Brecka dela divy, pane, velke divy. Nejde takto odsoudit mesto! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, tak se zkuste vžít do situace.Je zima, 4 hodiny ráno, venku sněží, silničáři ještě spí a Vy máte jet do práce po neupravené silnici, na které je cca 20 cm nového sněhu a pod ním je ukryta ledovka.Tak mi teď řekněte, jestli všechny gumy tohle ustojí a nezklamou.Já jsem ten, kterého to každý den bude čekat, tak se chci pořádně připravit a volba správné gumy bude mít na tuto zimu velký vliv.Měste neodsuzuju, ale u nás na Vysočině je to opravdu EXTREM!!! Tak jaký gumy jsou nej..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím o čem mluvíš chlape, cesty na Vysočině jsou někdy peklo a někdy pomůžou jenom řetězy... Jinak já jsem celkem spokojenej s Firestone FW930. Teď řeším koupi dvou nových kol na přední nápravu - chtěl bych jít do "Dunlop wintersport". -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebudem rozpotavat flame o tom kde kdo bydli atd.

20 cisel je i u nas v Brne rano, protoze silnicari vstavaji na sedmou jako normalni lidi tak mi co jezdime na setou se propletame mezi odstavenyma autobusama a trolejbusama (ty nejedou neb jsou v praci a co by si delali pripadne problemy kdyby se to s nima z kopce utrhlo na letnich gumach), tak za ty 4 roky co mam oktu tak jsem vysledoval ze GY u me zatim vedou.

Jeden kolga mam Micheli, druhy Sava, treti polarisy a dalsi protektory, jak GY UG5.

No do prace co to mame poslednich par metru poradne do kopce na parking jsem vzdy jako jedinej vyjel bez problemu.

Co se tyce Vysociny ci Jeseniku a Sumavy, kam v zime jezdim casto mlatit sebou na svah, tak ve spojeni s ABS a ASR nedam na GY dopustit a letos po 4 letech jdu automaticky do GY UG7 a je me uplne jedno ze jim dela reklamu Horska sluzba, ktera na nich jezdi, proste se mi osvecili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, tak se zkuste vžít do situace.Je zima, 4 hodiny ráno, venku sněží, silničáři ještě spí a Vy máte jet do práce po neupravené silnici, na které je cca 20 cm nového sněhu a pod ním je ukryta ledovka.Tak mi teď  řekněte, jestli všechny gumy tohle ustojí a nezklamou.Já jsem ten, kterého to každý den bude čekat, tak se chci pořádně připravit a volba správné gumy bude mít na tuto zimu velký vliv.Měste neodsuzuju, ale u nás na Vysočině je to opravdu EXTREM!!! Tak jaký gumy jsou nej..........

Barum Polaris? nebo mozna staci nechat letnaky, nejake treba vyborne Debica? :D Nevim, ale ma se cenu bavit o tom, ze kdyz je tam ledovka, nepomuze ti ani buh natoz kus gumy? :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nema, ale pred 15 lety kdyz jsme jeste s kolegou meli Fita Cromu tak jsem si na hory narozdil od neho koupil zimni gumy. Pri ceste z Brna na Cervenohorske sedlo, me na dalnici u Prostejova problikava. Tak zastavim a jdu se zeptat co se deje, otevru dvere a sup uz jsem byl na zemi a on to samy, proste jedno zrcadlo a on na me spustil co blbnu ze jedu jak prase, ze on za mnou nestiha a podobne. No je pravda ze jsem jel 120 a ze zacatku me bylo divny ze jedu furt v levym pruhu, protoze ostatni se tahli v pravym, ale fakt doku me neupozornil tak jsem tu ledovku nepoznal.

Dodam jen ze je rozdil ledovka kdyz naprsi na zmrzlou vozovku a nebo primrzly ujety snih. Na to prvni nepomuzou ani retezy, na to druhy poznas zimni gumy co umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zimáky Pirreli, spokojenost....

letní jsou Ceat, hrůza... :disgust:

Co mas konkretne za Pirelli? uvazuju o nich...

kouknu se zítra do sklepa a dám info.... -_-

takže ty zimáky mám Pirelli 190 Snowsport... ;)

Vcera jsem koupil novy, ty samy Pirellky akorat R16 a H-210tky, tak sem na nej zvedavej, kdyz o nich kazdej rika ze jsou to drapaky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady řada názorů, nejlépe hodnocené jsou to GoodYeary, ale na ježdění po městě v soli a břečce je uplně jedno co si koupíte za gumy, tam je to o ničem.To ale si přijeďte vyzkoušet gumy na Vysočinu, až napadnou 2 m sněhu, pak uvidíte jak jsou dobré a kde se s něma hnete

Brecka dela divy, pane, velke divy. Nejde takto odsoudit mesto! :p

Spis kamiony, staci kdyz to si to sine po meste na brecce, na letnakach pres 60 a voflaknete od nej vlna brecky, ze ti div auto nesjede do skarpy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zimáky Pirreli, spokojenost....

letní jsou Ceat, hrůza... :disgust:

Co mas konkretne za Pirelli? uvazuju o nich...

kouknu se zítra do sklepa a dám info.... -_-

takže ty zimáky mám Pirelli 190 Snowsport... ;)

Vcera jsem koupil novy, ty samy Pirellky akorat R16 a H-210tky, tak sem na nej zvedavej, kdyz o nich kazdej rika ze jsou to drapaky ;)

určitě s nimi budeš spokojen... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...