Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

Měl už jsem na autí kde jaký pneu, ale barum jednoznačně nejhorší.

Vůbec neberou sní!

Co vyjedu na UG6 to žádný před tím nedokázali!

Vysočina je Vysočina!

Souhlasím s tebou. Sice mám UG 7,

vysočina bez problemu a bez řetězu celou zimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nikdo nenapsal jek je to s tou šířkou na zimu.Já osedlám Š-120 na zimu a Octu pěkně zazimuju-nemám 10000 na gumy a plechovy disky a litaky nebudu ničit

Heh, než v zimě riskovat oběť nejvyšší, raději obětuju těch 10.000,-! Nehledě na to, že u zimních pneu není předpoklad životnosti na jednu sezonu (alepoň u mě ne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tak moc to nesouvisí, ale nevíte jestli kola z OI jsou zaměnitelná s O II - rozteče šroubů a usazení? Chci koupit 4 x nové zimní pneu, disky mám a kdybych náhodou příští rok pořídil O II jestli bych mohl kompletní disky s pneu nechat na O II ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tak moc to nesouvisí, ale nevíte jestli kola z OI jsou zaměnitelná s O II - rozteče šroubů a usazení? Chci koupit 4 x nové zimní pneu, disky mám a kdybych náhodou příští rok pořídil O II jestli bych mohl kompletní disky s pneu nechat na O II ?

NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není lepší na zimu šířka 185/65/15, letní mám 195/65/15.

Ne leto maji byt pneu 205/55 R16 nebo 215/45 R17 a na zimu 195/65 R15 nebo 205/55 R16 octa neni fabia, tak tam proboha nedavejte naky 175/70 a podbny....

Chapes, ze sposta lidi stale vnima tento fakt tak, ze cim uzsi pneu, tim lepsi rozjezd a jizda ve snehu? Proto je k videni to co je... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na každém autě co jsme měli a máme - (OI, Felda 1.9D a Opel Omega 2,5 V6), byly vždy zimáky Barum a tak to zůstane dokud se budou dělat a nebo já nezdechnu. :rolleyes:

Kasli na BArum, ja tedy osobne nejsem spokojen s Polarisy 1 ani trosicku. Mozna to bude trochu tim, ze maji asi 3-4mm a to na zimu nic moc. Ale ve meste se to da, je to vetsinou upravene. :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kasli na BArum, ja tedy osobne nejsem spokojen s Polarisy 1 ani trosicku. Mozna to bude trochu tim, ze maji asi 3-4mm a to na zimu nic moc. Ale ve meste se to da, je to vetsinou

upravene. :D;)

1 ne, mám všude 2 a ty jsou už lepčejší. S feldou jsem s nimi přes zimu nalítal každý rok 10 000 - 15 000km a jsou tam 3 roky a nikdy nebyl problém, akorát to teď bude jejich poslední zima, ale protože s ní jezdí už jen tchýně a ta za zimu vyjede 2x, tak jí to stačí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kasli na BArum, ja tedy osobne nejsem spokojen s Polarisy 1 ani trosicku. Mozna to bude trochu tim, ze maji asi 3-4mm a to na zimu nic moc. Ale ve meste se to da, je to vetsinou

upravene.  :D  ;)

1 ne, mám všude 2 a ty jsou už lepčejší. S feldou jsem s nimi přes zimu nalítal každý rok 10 000 - 15 000km a jsou tam 3 roky a nikdy nebyl problém, akorát to teď bude jejich poslední zima, ale protože s ní jezdí už jen tchýně a ta za zimu vyjede 2x, tak jí to stačí. :D

Hele B Polaris2 195/65 R15 stojej bezne 1500,-ks i vice.

A treba jedny z nejlepsich zimaku Goodyear Ultra Grip 7 s nejnovjesim dezenem stojej 1590,-ks ve stejne rozmeru. viz treba - http://pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=7669&m

Jeste porad se ti Barumy vyplatej? kdyz usetris pouze par stovek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kasli na BArum, ja tedy osobne nejsem spokojen s Polarisy 1 ani trosicku. Mozna to bude trochu tim, ze maji asi 3-4mm a to na zimu nic moc. Ale ve meste se to da, je to vetsinou

upravene.  :D  ;)

1 ne, mám všude 2 a ty jsou už lepčejší. S feldou jsem s nimi přes zimu nalítal každý rok 10 000 - 15 000km a jsou tam 3 roky a nikdy nebyl problém, akorát to teď bude jejich poslední zima, ale protože s ní jezdí už jen tchýně a ta za zimu vyjede 2x, tak jí to stačí. :D

Hele B Polaris2 195/65 R15 stojej bezne 1500,-ks i vice.

A treba jedny z nejlepsich zimaku Goodyear Ultra Grip 7 s nejnovjesim dezenem stojej 1590,-ks ve stejne rozmeru. viz treba - http://pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=7669&m

Jeste porad se ti Barumy vyplatej? kdyz usetris pouze par stovek?

No proste PATRIOT, ma je rad... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...