Přejít na obsah

1.8 TSI přeskočený rozvodový řetěz


reprom

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Jsem na tom podobně s tím, že mě MB neuznala reklamaci a musím si vše hradit. Ještě zkouším komunikovat přímo s MB, ale myslím, že se to nepodaří. Sepsal jsem to do článku: http://blog.jankaspar.cz/skoda-superb-ii-motor-1-8-tsi-118-kw-cdaa-ma-vady-jiz-od-prvovyroby/

Abych řekl pravdu, jsem velmi zklamaný jaká je kvalita vozů škoda...

Editováno: , autor: Kaspi88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Honzo, ty si nejak velmi rychlo stiahol ten tvoj clanok - kazdy sikovny ho najde v pamati googla, len tak mimochodom.

Pocuvaj, kupit novu Oktaviu za viac ako 1.000.000 Kc je proste chore, prepac ale sa jednoducho musite zrealnit chlapi. Ved nebudte blbci.

 

Podruhe, mam dojem ze ten tvoj kram dosiel do servisu po vlastnych - nejako mi z tvojho clanku nevyplyvalo ze si ho musel nalozit na odtahovku lebo si mal streleny motor. Ze ti svietla kontrolka atd vidim, ale mal som dojem ze do servisu auto prislo s funkcnym motorom, i ked preskocenou retazou. Takze tam neexistuje ze vymena celeho motora za bratru primerenych 160.000 Kc, to je kolosalna sprostost.

 

pozri, taka pekna oktavka co prdi olej z vyfuku, striela motory, no nekup to za SLABYCH MILION DVESTOTISIC aj s jednym motorom do rezervy pre istotu. S neschopnymi autorizakmi, neochotou postavit sa celom k problemu.

 

Akoze chlapi sorry ale za milion musim mat trosicku ine auto ako je poondena Oktavia 1.8 téesí... ci este furt je to modla naroda a nic ine neexistuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a este jedna vec : ked zakaznik co mu prdne motor zahlasi ze

 

 

Dají nám náhradní polo motor. Zaplatíme jen výměnu.

Velká poklona

 

 

tak to tiez nebude uplne v poriadku. Pocuvajte, automobilka sa ma klanat tri dni ako odtial odidete ze co za hnoj to skontruovali, co za srackove sluzby maju pre tych NESTASTNYCH majitelov, ked ani POSRATU zvolavaciu akciu nespravia na nieco co je imrverefest dosrane od novoty. Ty si vazis automobilku za to ze spravila takyto hnus ? Velka poklona ?! A nieze zaplatite robotu... vsetko vam mali dat zadarmo.

 

V Amerike, kamarade, by mali na krku masovu zalobu od VSETKYCH majitelov motorov a VSETKYM by im tie posrate motory vymenili za uplne nove. Bez ohladu na to ci niekomu retaz preskocila alebo nie, bez ohladu na to ci ma auto 20.000 km alebo 260.000km, UPLNE VSETKYM by im tie motory namontovali uplne nove.

 

Klanat sa bozstvu s napisom Skoda ?  Neni nahodou Skoda ze si ten nepodarok kupil ?  Ze zniem trosku negativne ? Tak mi povedzte ktory motor od Skodovky NEMAL problemy za poslednych 10 rokov. 1.4tsi, hroza, 1.8tsi, hroza, 2.0tsi, hroza, 2.0tdi hroza, 2.5tdi, hroza, 3.2v6 ci co to mali 3.6v6 v superboch hroza, vsetko dorazu katastrofa. 1.2 radsej ani nespominame, proti tomu je tvoja 1.8tsi konstrukcny zazrak a vrchol spolahlivosti.

 

A ty sa budes klanat !!  Clovece PREBER SA uz konecne.

Editováno: , autor: zadne a nic k tomu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím. Potřeboval bych poradit.

 

Vyhlédl jsem si Oktávku 2, 1.8 TSI, výroba 6/2011 nájezd 200000 km a dohodl se s prodejcem (leasingovka) na ceně. Když dneska prodejce vezl auto na evidenčku, tak mu to chcíplo a už nenastartovalo. Nechal to odvést do autorizovaného servisu kde mu řekli že přeskočil řetěz. Nechá zítra vyměnit řetěz a napínák a prý když to auto nastartuje, bude to dobrý. To auto bych docela chtěl, ale když sem si pročetl tohle fórum tak si říkám jestli není lepší se na to vykašlat. Riziko že se tam něco hnulo je asi dost velký.

 

Co byste poradili? Dá se nějak odhalit že s motorem něco je (i když třeba normálně po výměně řetězu nastartuje)? Má smysl takový riziko vůbec postupovat?

 

Díky. Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si četl tohle fórum ještě jednou a někdo tam psal o výměně ložiskové stěny kvůli možnému zlomení zpětného ventilu. Myslíte, že když servis dělá výměnu řetězu, napínáku a vodící lišty, že bych měl trvat i na výměně tý stěny? Když už to mají otevřený....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...