Přejít na obsah

Zvyšená spotřeba benzinu.


Koprto

Doporučené příspěvky

Zdravím, začalo mi to víc žrát.Na počítači spotřeby mi to počítá o 2l větší spotřebu a míň to jede,jako kdyby tam šlo hodně benzínu, ale nedusí se to, jen otáčky nejdou tak plyně.Předtím z kopce na kvalt za 0l a teď i s kvaltem za 2-3l.Na diagnostice mi to ukázalo špatný teplotní čidlo na vodu (to jsem vyměnil) a rozhozený hodnoty klapky(to mohlo způsobit to čidlo).Dál me napadli svíčky- hazí ale normálně.Nebo třeba kabely před 10 000km jsem koupil od Star-line(vím že prd vydrží,ale nevím jestli to s tou spotřebou souvisí).Díky za rady Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím tak se na ni nedoporučuje sahat, jo rozšteluješ ji.

Někdy stačí odpojit baterku a zase ji připojit, někdo tady doporučovál zapnout při odpojené baterce kliče, kvůli zbytkovému proudu. Jinak najedeš v měřených hodnotách na škrticí klapku a přepneš ji z měřených hodnot na zakladní nastavení a počkaš až se hodnoty ustálí. Předpoklad, vyčistěná klapka.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to pozoruješ dlouhodobě,nebo prostě ze dne na den si kouknul na počítadlo a měl tam místo 8 litrů 9,5?

Zkusil bych si nechat auto změřit na STK.Tam by mohli něco poznat a jen za krabku cigár :kol-47:

Jsou to kraviny,ale máš dobře nahuštěný kola?Nepřibržďuje ti třeba kolo?

A co svíčky,jakou mají barvu?I podle toho se da poznat chudá,nebo bohatá směs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...